Afscheid E J. Doomernik Afscheid H.G. Verhasselt Afscheid R. W. Welmers Den Bosch - Voor de heer E. J. Doomernik werd 17 juni, de da tum waarop hij officieel afscheid nam van Heineken, een on vergetelijke dag. Vele medewerkers van de Bossche vestiging bezochten de afscheidsreceptie. De heer Doomernik kende dan ook vanuit zijn functie als timmerman heel veel mensen. Als persoon was en is hij erg geliefd en de vraagbaak voor vele doe-het-zelvers. De heer Steenbakkers, zijn chef, bedankte hem dan ook voor zijn inzet gedurende de 28 jaar dat hij op de vestiging werkzaam was. "Een vriendelijk man, die voor ieder een open staat", aldus de heer Steenbakkers, die zijn toespraak besloot met de woorden: "Ben, we zullen je missen." Horst - Op vrijdag 17 juni vond in "'t Kletske", de ontvangst ruimte van Drankenhandel Vullinghs-Janssen-Huyben B.V., het afscheid plaats van de heer H.G. Verhasselt, medewerker in het magazijn van de drankenhandel. Als eerste spreker uitte de heer Custers zijn waardering voor de inzet en collegialiteit van de heer Verhasselt. Namens het personeel schetste de heer Krah vervolgens een kleurrijk beeld van zijn vertrekkende col lega. Hij noemde de heer Verhasselt een collega die in zijn 39- jarig dienstverband een grote betrokkendheid heeft getoond met de drankenhandel en Heineken. Tenslotte kreeg de heer Verhasselt namens het personeel verschillende vis-attributen overhandigd. Na het dankwoord van de heer Verhasselt werd gezamenlijk het glas geheven. Het was tijdens de receptie extra gezellig door de muzikale begeleiding van een accordeonist. Zoeterwoude - De heer R. W. Welmers, General Manager van de Mouterij Albert N.V. in Ruisbroek-Puurs, België, nam 28 juni afscheid van onze onderneming. Hij werd ontvangen door de heren Van Schaik (Raad van Bestuur), Klomp, Van Eerde, Kloek en Pels Rijcken. De heer Van Schaik gaf in zijn toe spraak aan dat de samenwerking met de heer Welmers altijd erg plezierig was geweest. Tot grote verrassing van de heer Welmers kwam ook een oud-collega, de heer Van Berge, on verwacht het ontvangstgebouw van Zoeterwoude binnen. Hij sprak over de periode die zij samen in Nigeria doorbrachten en haalde vele gekke voorvallen uit die tijd aan. Ook was er een grote groep gepensioneerden uit Rotterdam speciaal voor dit afscheid naar de Hooiberg gekomen. Als cadeau ontving de heer Welmers een opklapbare bridge-tafel en een boek over Spaanse en Portugese wijnen. 24

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 24