Laatste nieuws Michael Jackson zet Kuip op z'n kop CONCERT WAS 'NOT BAD' Het goede weer èn de Michael Jackson con certen hebben Pepsi- Cola in de maand mei geen windeieren gelegd. De verkoop van Pepsi regular steeg 20% ten opzichte van mei 1987, terwijl de omzet van Pepsi Light zelfs meer dan verdubbelde. De Jackson-fans dronken tijdens de drie concerten niet minder dan 80.000 flesjes Pepsi. thousiast. "Een geweldige Pepsi-promo- tie", zegt de heer Gerards. "Het heeft veel tijd, geld en energie gekost, maar het was zeer zeker de moeite waard. Je voelt dat de mensen waarderen dat Pepsi dit soort activiteiten organiseert. Het was dan ook fantastisch. Je zag zelfs al wat oudere groothandelsrelaties zingend van enthousiasme de trappen in het sta dion op en af dansen. Zoiets maak je waarschijnlijk nooit meer mee." Niet alleen de concertbezoekers waren enthousiast. Ook de mensen die het op treden hadden verzorgd, waren dat. Dat bleek duidelijk op de eerste concertdag, toen na afloop van het optreden de ge hele begeleidingsgroep van Michael Jackson in de Pepsi-Cola ruimte ver scheen. Tot verrassing van alle aanwezi gen uiteraard. Zomaar een handteke ning kunnen vragen aan de blonde bas- siste Jennifer Batten of aan zangeres Sheryl Crow. Een kans waarvan vele miljoenen alleen maar zullen dromen. Voor de heer Gerards werd een nog mooiere 'droom' werkelijkheid. Michael Jackson, temidden van de heren Wentrup (links) en Brandsteder Hij was in de gelegenheid om Michael Jackson zelf te ontmoeten. Een kwartier voor het begin van zijn laatste concert overhandigde de ster namens Pepsi Co een bedrag van 125.000 gulden aan het Jeugdfonds Jantje Beton. In het bijzijn van een aantal speciale genodigden, on der wie kroonprins Willem Alexander, T.V.-presentator Ron Bransteder, de heer D. Wentrup, operations manager Pepsi Co, en de heer Gerards overhan digde Michael Jackson een cheque aan de vertegenwoordiger van het Jeugd fonds. In alle kranten is erover geschreven, in elk Radio-3 programma is erover ge praat: de concerten die hèt popidool van de jaren tachtig begin juni in het Rotter damse Feyenoordstadion verzorgde. Bijvoeglijke naamwoorden en superla tieven schoten te kort. Michael Jackson was in ieder geval het onderwerp van de dag. Ook bij Vrumona. Tientallen tele foontjes kwamen er daags na de concer ten binnen bij Vrumona, en dan vooral bij productmanager Pepsi-Cola M.J. Gerards, om te bedanken voor het kun nen bijwonen van dit spektakel. En vooral voor de organisatie er omheen. De praktische parkeerkaart, de goed verzorgde ontvangst in de speciale Pepsi- ruimte waar een drankje kon worden ge dronken. Kortom de horeca- en thuis- verbruikrelaties die door Vrumona wa ren uitgenodigd, waren allen zeer en- Ook kroonprins Willem Alexander bezocht de speciale Pepsi-ruimte 9

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 9