in m cu 5T/M10 6-11 16-17 27-28-31 31 Oranje zette 'm !QUl fojde achte, rPagina Beloning Aanmoediging Zoeterwoude H. Flux (kwaliteitsdienst verpakken) R. Prins (onderhoudsgroep verpakken!M.I. T.) G.P. van Loenen (brouwhuis) S.J.A. A.K. Abbema (onderhoudsgroep brouwen!energie) R. v.d. Bor (storingsgroep verpakken!M.I. T.) M. Muhlebach (storingsgroep verpakken!M. I. T.) A. Muezerie (storingsgroep brouwen!energie) J. A.M. Bouwmeester (magazijn intern transport) J.T. Heemskerk (magazijn intern transport) G.J. v.d. Maas (ligkelders) P.J. Geurts (flessencolonnes) E.E. Winter (flessencolonnes) D. Mendes (flessencolonnes) J.M. Kuyt (flessencolonnes) C. Vijfwinkel (flessencolonnes) W.F. Wessels (flessencolonnes) J.B.G. v.d. Sloot (flessencolonnes) Y.W.J. Hoogduin (kantine!pantry) D. Trimp (meet en regelwerkplaats) J. Hazenoot (flessencolonnes) M. v.d. Bent (bewaking) A.Th. Lakenberg (magazijn intern transport) B. Verwey (storingsgroep verpakken!M.I. T.) f250,-- 250,- ƒ200,-- ƒ150,-- ƒ150,- ƒ150,- 125,- 125,- ƒ100,- 75,- 75,- 75,- ƒ75,- 75,- 75,- 75,- 75,- ƒ75,- ƒ60,- ƒ60,- ƒ60,- ƒ60,- ƒ60,- De maand juli staat in het teken van de watersport, het skeeleren en het wielren nen. Voor de watersporters gaat begin juli een leuk evenement in Medemblik van start. Dan worden namelijk van 5 tot en met 10 juli de wereldkampioenschap pen Flying Dutchman Zeilen gehouden. Informatie hierover is te verkrijgen bij de plaatselijke VW. De noordelijke provincies van Neder land staan in de maand juli in het teken van het skeeleren: over de weg schaatsen op wieltjes. Deze sport begint op 6 juli in Lemmer met een wedstrijd om de Fries land Cup. De vervolgwedstrijden vinden plaats op 11 juli in Augustinusga, 12 au gustus in Surhuisterveen, 2 september in Harlingen en 5 september in Stiens. De finale-wedstrijden om de Friesland Cup wordt op 22 september gehouden in Leeuwarden. Alle wedstrijden gaan om 19.00 uur van start. In Ommen wordt op 12 juli de skeelerwedstrijd om de Tijl Cup gehouden. Dit evenement begint eveneens om 19.00 uur. In Groningen wordt op 16 en 17 juli het Nederlands Kampioenschap Atletiek gehouden. Dit evenement begint om 10.00 uur. Voor meer informatie hier over kunt u terecht bij de plaatselijke VW. Voor de wielrenfans: Op 27 juli wordt de Ronde van Noordwijk gehouden, 28 juli vindt de Ronde van Wateringen plaats en 31 juli wordt de Ronde van Heerhu- gowaard gereden. In Smeykhuizen worden op 31 juli de Fe deratieve feesten schutterijen St.Joseph gehouden op het V.V. Sweykhuizen- Hagendorenweg. Daarbij zal Amstel Bier de ereprijs uitloven: een zilveren schild. De oranjekoorts die tijdens de Europese voetbalkampioenschappen velen 'be ving', kreeg ook Heineken te pakken. In de Nederlandse landelijke dagbladen stond op de dag van de finale een pagina grote oranje Heineken-advertentie, die tot muts te vouwen was. Door een razendsnelle actie van ons re clamebureau FHV waren de Heineken mutsen bovendien al heel vroeg die be wuste zaterdag in München te zien. Meer dan 25.000 muts-advertenties wer den, met behulp van de KLM, in de vliegtuigen met bestemming München uitgedeeld en ook in de treinen die van Nederland naar de Beierse stad reden, was de muts al gemeengoed vóórdat de dagbladen verschenen. Bovendien heb ben FHV-medewerkers in de nacht van vrijdag op zaterdag bij een aantal grens posten de Heineken-advertenties uitge reikt aan Oranje-supporters op weg naar de finale. Ook Heineken-medewerkers die tot het Oranjelegioen behoorden, waren en thousiast over de actie. Coen Smits, pro duct manager van Heineken, vertelt dat in het stadion een woud van Heineken- mutsen te zien was. "Toen ik 's morgens op Schiphol kwam, liepen er al mensen mee rond. En dat terwijl er nog geen krant te krijgen was! Ook in München probeerde iedereen zo'n muts te pakken te krijgen. De Nederlandse dagbladen, die in het stadion werden verkocht, gin gen grif van de hand. Trouwens, er lie pen in de binnenstad ook veel Nederlan ders met Heineken-vlaggen te zwaaien. Het sfeertje was uitstekend en werd ge lukkig niet verstoord door relletjes. Een prima dag, een prima wedstrijd en een uitstekende reclame-actie", aldus een enthousiaste Coen Smits. 31

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 31