Personeelsblad van Heineken 3 Dr H.P. Heineken prijs 1988 4 Nieuwe t.v.-en bioscoop- commercials Heineken 6 Bedrijfsnieuws: eerste buitenkoker in Zoeter- woude en hoogste punt bij nieuwbouw A/Wet 7 Redders mensenleven in 8 Pepsi Proef trekt op nieuw door Nederland 9 Michael Jackson met 10 Nieuwe ondernemings raden stellen zich voor 14 Oud-medewerkers 16 Hoe zeg ik het op z'n... 18 Wielerclub Alweerweg 19 Reisvereniging Vers van 't Vat op pad en zaal voetbal in Bunnik 21 Lokaal gebrouwen Hei neken in Bolivia op de markt 23 Bedrijfsnieuws: Kaar tjes voor Amsterdam 713- toernooi voor medewerkers uitlevering eerste p.c.'s 24 Bossche medewerkers op de Waddenzee 25 Jubileum en afscheid 28 Evenementen: Ronde van Midden-Zeeland; Wim bledon Tennis Gala; 29 Koninklijke onder scheidingen in Willemstad en Rotterdam 30 Nieuwe reclamedop- 31 Ideeënbus; uitgaanstips voor juli; Oranje zette 'm op BENOEMINC WELKOM Den Bosch onderscheiden; Toeristen op 'proef naar Zoeterwoude grandioos concert in de Kuip 12 Vrumona koopt oude bottelapparatuur trekken het land in Tips voor de vakantie in het zonnetje en lustrum bij tennisvereniging Vrumona 20 Een jaar Bokma Jonge Korenwijn 22 Een uit 6000: mevrouw J. Kossen uit Amsterdam 26 Kroniek William en Mary pen bij Vrumona en voetbal toernooi Zoeterwoude 39e jaargang nr. 6 Juli 1988 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034/814288 B.A. Horstman H. Kloek In verband met de pensionering van ir. B.A. Horstman per 1 mei 1989 is ir. H. Kloek benoemd tot zijn opvolger als Directeur Produktie Nederland Bier. De heer Kloek is op dit moment werkzaam als bedrijfsleider van de brouwerij in Zoeterwoude. Hij zal zich vanaf begin september gaan inwerken in zijn nieuwe functie. Met ingang van 9 mei is de heer jhr. drs. W.W.F. de Ranitz benoemd tot Hoofd Concern Public Relations. Hij zal in zijn functie tevens voorzitter zijn van de redactiecommissie van Vers van 't Vat. De heer De Ranitz trad in 1975 in dienst van Vrumona als junior product mana ger. Daarna is hij gaan werken voor de Heineken Export organisatie. Eerst voor Export Europa en later voor Ex port Amerika/Canada. In die laatste functie heeft hij enkele jaren in New York gewerkt. Redactie en redactiecommissie heten de heer De Ranitz van harte welkom en wensen hem veel succes in zijn nieuwe functie. Bij de voorpagina: De vakantietijd is weer aangebroken. Op pagina 16 leest u hoe u een bier op z'n Italiaans besteld. Bijvoor beeld op dit terrasje in Taormina, Sardinië. Bij de achterpagina: Heineken speelde in op de Oranjeroes met een adver tentie die tot oranje muts te vouwen was. Lees er boven dien meer over op pagina 31 Redactie: Hella Schoonveld hoofdredactrice Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assistente) Redactiecommissie: Drs. W.W.F. de Ranitz voorzitter) R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: H. Meyer 's-Hertogenbosch: P. van der Aart Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Plaatsman Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28,1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2