Hoge Italiaanse onderscheiding voor wijnkenner Jan Tiel 5 iral h Koninklijke onderscheiding voor de heer H.A. da Costa Gomez ROTTERDAM - De heer J. Zellenrath, oud-directeur van Wijnhandel Reuchlin en wijnkenner bij uitstek, heeft vrijdag 3 juni in het Parkhotel in Rotterdam een hoge Italiaanse onderscheiding ontvan gen. Deze werd hem namens de presi dent van Italië door de Italiaanse consul generaal in Nederland, de heer Dionisi, opgespeld. De onderscheiding van 'Cavaliere' in de 'Ordine al Merito della Repubblica Itali- na' werd uitgereikt ter gelegenheid van 42ste verjaardag van de Italiaanse repu bliek. De heer Zellenrath kreeg de on derscheiding vanwege zijn enthousiaste inzet bij de verbreiding van kennis over de kwaliteitsprodukten uit Italië en in het bijzonder de Italiaanse wijnen. Zo heeft de heer Zellenrath onder meer voor Vers van 't Vat jarenlang wijnarti- De heer Dionisi, consul generaal van Italië in Nederland, reikt de heer Zellenrath de onderscheiding uit De heren Folmer, directeur van de GWN (links) en Zellenrath tijdens de receptie in het Parkhotel kelen geschreven onder de titel 'parlant du vin'. Bij de uitreiking was een aantal voor aanstaande personen uit de wijnhandel en branche-organisaties uitgenodigd. Onder hen was ook de heer Y.H.M.N. Folmer, directeur van de GWN, die de heer Zellenrath feliciteerde met deze hoge Italiaanse onderscheiding. WILLEMSTAD - De heer H A. da Costa Gomez, directeur van de Antil liaanse brouwerij N.V. op Curasao, is benoemd tot Officier in de Orde van Oranje Nassau. Hij kreeg deze konink lijke onderscheiding voor zijn langdu rige inzet voor het Curagaose bedrijfsle ven en voor zijn verdiensten op sociaal gebied. De heer Da Costa Gomez is sinds 1 december 1969 directeur van de Antilliaanse brouwerij. Professor dr. R.A. Romer, gouverneur van de Nederlandse Antillen, speldt de heer Da Costa Gomez zijn onderschei ding op. 29

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 29