IN MEMORIAM W. van Wijk KAMEROEN/ZAMBIA De heer Q. A.C. van Loon keerde op 28 april terug uit Kameroen. Inmiddels is hij op 29 mei met zijn vrouw vertrok ken naar Lusaka in Zambia. De heer van Loon werkt daar als Chief Engi neer. ZAMBIA De heer J.D.A. Goud is op 3 mei met zijn gezin vertrokken naar Lusaka om daar de functie van Group Technologi cal Controller te vervullen. IERLAND De heer A. ten Bokkel Huinink is met ingang van 18 april gedetacheerd bij Murphy Brewery Ltd. te Cork als Bre wing Technologist. FRANKRIJK De heer H. Gerritsen vertrok op 17 mei, samen met zijn vrouw, naar Fran- gaise de Brasserie te Parijs als Charge de Mission. NIEUW CALEDONIË De heer H. van Sprang vertrok op 8 april tezamen met zijn vrouw naar Grand Brasserie de Nouvelle-Caledo- nië S.A. in de functie van Production Manager. ST. LUCIA De heer H.J.M. Duijnstee is op 1 juni met zijn echtgenote vertrokken naar Vieux Fort op StLucia waar hij is aan gesteld als General Manager van Windward Leeward Brewery Ltd. SINGAPORE/NEDERLAND De heer D.F. van Berckelaer is op 30 mei met zijn gezin teruggekeerd uit Singapore, waar hij Executive Engi neer was bij Malayan Breweries Ltd. Hij is in Zoeterwoude aangesteld als Chef Verpakkingstechniek. DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en twee zonen, iedereen nog hartelijk bedanken voor de vrien delijke woorden en goede wensen tij dens mijn afscheidsreceptie op 18 april jlTevens wil ik alle collega's met wie ik de 28 jaren heb samengewerkt bedan ken voor de collegialiteit en cadeaus. Ik wens iedereen het allerbeste en mis schien tot ziens. L.J. Jansen In 42 dienstjaren niet één 6 mei zo on vergetelijk meegemaakt. Iedereen die daaraan heeft meegewerkt onze op rechte dank. En ook nog dank aan de heer Schwie- tert voor het telegram. Familie Slisser Hiermede wil ik ook namens mijn echt genote, een ieder bedanken die heeft meegeholpen om van mijn afscheid een onvergetelijke dag te maken. M. de Boer Mede namens mijn vrouw, wil ik ieder een bedankendie de 5e mei op de Mis sissippi Queen tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. Ik heb deze dag als een echte bevrijdingsdag gevierd. J.G. Vermeulen Met bijzonder genoegen denkt ons ge zin terug aan de afscheidsmiddag op 30 maart. We willen iedereen, die op welke wijze ook, daaraan zijn bijdrage heeft verleend, hartelijk danken. W. van den Berg Ter gelegenheid van ons 40-jarig huwe lijksfeest werden wij aangenaam ver rast door het bezoek van de heer L. Kregel, die ons een drankenpakket kwam overhandigen, terwijl wij op de dag zelf een prachtig bloemstuk na mens de directie in ontvangst mochten nemen. Eerlijk gezegd hadden wij deze atten ties niet verwacht, maar uit het oog blijkt dus nog niet uit het hart. Heel hartelijk dank voor deze sympathieke gestes. G. P. Jansen en mw. A. Jansen-Bosdijk Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij de directie, Physieke Distributie Ne derland, Personeelszaken Zoeter woude en oud-collega's hartelijk dan ken voor de mooie bloemstukjes en at tenties welke wij mochten ontvangen op ons 40-jarig huwelijksfeest. A.N. van der Steen Graag willen wij de directie bedanken voor de atttenties die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwe lijksfeest. Het is een prettige gewaar wording dat er na je pensionering toch nog aan je gedacht wordt. Familie de Ruiter Wij willenook namens onze kinderen de directie bedanken voor de attenties die wij ontvingen uit handen van de heer L. Kregel, ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Familie J. Blom Hierbij willen wij iedereen bedanken die aanwezig was bij ons zilveren brui loftsfeest. De opkomst was geweldig, dit hadden wij niet verwacht. Wij ho pen elkaar weer eens terug te zien bij een eventuele Bokma-reünie. Familie G. Mijnheer Langs deze weg willen wij iedereen be danken voor alle felicitaties en belang stelling die wij kregen bij ons 25-jarig huwelijksfeest. Willie en Dinie Spierings Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij directiepersoneelsvereniging en colle ga's hartelijk danken voor de cadeaus en bloemstukjes die wij mochten ont vangen op ons 25-jarig huwelijksfeest. De heer en mevrouw J. Huitema OVERLEDEN Op 19 mei is overleden mevrouw T. de Vries (69)Mevrouw de Vries trad op 1 april 1958 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerijZij is op 1 december 1978 met pensioen gegaan. Op 27 mei is overleden de heer F.F. de Vink (80). Hij kwam op 15 juli 1926 in dienst van Heineken in Amsterdam. Op 1 juli 1969 werd hij opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 28 mei is overleden de heer P. van Meetelen (65)Hij trad op 1 juli 1953 in dienst bij Heineken en werd op 1 okto ber 1986 opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling. Op 30 mei 1988 is overleden de heer H.T. Linssen (54). De heer Linssen trad op 29 juli 1968 in dienst bij de Drankenhandel Nijme gen, waar hij tot hij op 31 december 1985 werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling, heeft gewerkt. Op 6 juni is overleden de heer G. Lan- gerak (67). Op 28 juli 1969 trad hij in dienst van de toenmalige Amstel brou werij De heer Langerak werd op 1 au gustus 1982 opgenomen in de Heine ken Invaliditeitsregeling. Op 6 juni bereikte ons het droeve bericht dat Wim van Wijk op 57- jarige leeftijd is overleden. Wim van Wijk was sinds 1974 werk zaam bij Vrumona in de functie van vorkheftruckchauffeur bij de afdeling Intern Transport. Wim was in zijn werk een serieus en nauwgezet collega met een groot sociaal gevoel. Zijn sterke kant lag niet in woorden maar in da den. Wim stond zijn collega's dan ook veelvuldig met raad en daad terzijde en was een man op wie je altijd kon rekenen. De medewer kers van de afdeling Intern Hans- port bewaren aan Wim van Wijk dan ook de beste herinneringen. We hebben in Wim een gewaar deerd en prettig collega verloren en wensen zijn vrouw en kinde ren veel sterkte toe. 27

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 27