Afscheid P.L. van Hezik Afscheid B.C. Vink Afscheid A.C. Lange Den Bosch - De Bossche brouwerij nam 24 mei afscheid van de heer P.L. van He zik. Hij maakt gebruik van de overbrug gingsregeling. Het echtpaar Van Hezik werd ontvangen door bedrijfsleider Ha mers. Deze bedankte de heer Van Hezik voor zijn inzet tijdens zijn 32-jarige loop baan bij Heineken. Over deze loopbaan sprak vervolgens de heer Cuyk. Hij ver telde het aanwezige publiek dat de heer Van Hezik altijd aanspreekbaar was en onder alle omstandigheden klaar stond voor iedereen die hem nodig had. Onder dankzegging voor de vriendschap en col legialiteit werd de heer Van Hezik een een video-camera van karton overhan digd, waarvan de 'inhoud' bestemd was voor de aanschaf van een echt exem plaar. Bovendien kreeg de heer Van He zik een plaquette aangeboden. Den Bosch - Tijdens een zeer druk bezochte receptie in de Cambrinuskelder heeft de heer B.C. Vink op 9 juni afscheid genomen van de brouwerij. Op verzoek van de heer Vink was het een informele receptie, zonder officiële voorontvangst en zonder toespraken. Er werden slechts enkele woorden gespro ken door de heer Sinkeldam uit Amsterdam, waar hij de laatste anderhalf jaar werkzaam is geweest als chef technische dienst. Het was ook de heer Sinkeldam die hem de cadeaus overhan digde, waaronder een fraaie foto van de heer Vink zelf met één van de Heineken-paarden. Samen met zijn vrouw en kinderen genoot de heer Vink zichtbaar van alle belangstelling. Uit alle windstreken waren er namelijk belangstellenden naar de Cambrinuskelder gekomen. Zelfs uit het buitenland, waar hij geruime tijd werkzaam is geweest. Opvallend was dat het maar liefst twee uur duurde voordat de heer Vink persoonlijk afscheid had genomen van alle aanwezigen. Zoeterwoude - Op 1 juni nam de heer A.C. Lange, Assistent Machinist binnen de afdeling Energie, afscheid van de brouwe rij. Omdat zijn loopbaan ruim 30 jaar geleden begon in het toenmalige Rotterdamse Ketelhuis, kan over de heer Lange met recht gesproken worden als over een 'energie-man' in hart en nieren. Dat hij daarnaast nog andere kwaliteiten heeft, werd duidelijk uit de toespraken van de heren Kloek, Rutgers, Van Duijn en Bliek. Tijdens zijn afscheidsreceptie ontbrak het ook niet aan de nodige bloemen en cadeaus. Tenslotte werd de heer Lange spontaan toegesproken door zijn zuster, mevrouw Huyzer, die samen met haar man speciaal voor deze gelegen heid was overgekomen uit de Verenigde Staten. Na het dankwoord van de heer Lange namen vele collega's en oud-collega's afscheid van hem.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 25