Vrumona Zaalvoetbal tournooi groot succes Geslaagde bustocht Personeels vereniging 'Vers van 't Vat' De tennisvereniging Bunnik vierde feest ROTTERDAM - De perso neelsvereniging Vers van 't Vat heeft vorige maand voor de 37ste maal haar twee daagse bustocht gehouden. De reis ging dit keer via het Limburgse Weert, waar een kop koffie en een Limburgse vlaai werden genuttigd en Vaals, naar Duitsland. De nacht werd doorgebracht in hotel Weidenbrugge in Hei- merhein, waar de vrouwe lijke reizigers de volgende dag verrast werden met een presentje ter gelegenheid van moederdag. De rest van deze zonnige zondag werd voor het grootste deel doorge bracht in het pretpark 'Phan- tasialand', te vergelijken met de Efteling. Om half vijf ver trokken de reizigers weer naar Nederland, waar in Weert de tweedaagse bus tocht werd afgesloten met een gezellig diner-dansant. BUNNIK - De leden van de Vrumona Tennis Vereniging (VTV) hebben op 14 mei het eerste lustrum van hun club gevierd. Op 1 april was het vijf jaar geleden dat de VTV werd opgericht. Leden en geïnteresseerden kwamen naar het park om de strijd eens aan te binden in andere spelen dan tennis. Hobbelfietsen, sjoelen en an dere sportieve activiteiten werden georganiseerd. Van zelfsprekend werd er op de twee tennisbanen van de VTV ook een speciaal lu- strumtoernooi gespeeld. Voor alle actieve deelnemers aan deze dag was er een me daille. Ook de vereniging kreeg een 'prijs' van het be stuur: een herinneringsbo kaal voor de prijzenkast. Begin 1983 kocht Vrumona een naburig bedrijfsterrein met bijbehorend tenniscom- plex. Al snel daarna bleek er onder de Vrumona-mede- werkers veel belangstelling te bestaan voor een eigen ver eniging op het 'nieuwe' ten nispark. Na goedkeuring van de directie en een grondige opknapbeurt werd in het voorjaar van 1983 het tennis- complex heropend. Inmid dels is het aantal leden van de VTV gegroeid tot negentig actieve tennissers en -sters. Voor de vierde maal is door de diverse vestigingen weer de sportieve strijd gestreden in sporthal de Lindehof te Odijk. Dit jaar kreeg het toernooi een extra dimensie doordat Isostar, Royal Club en Sourcy zeer mooie wisselbe kers beschikbaar stelden voor respectievelijk de toer- nooiwinnaar, het sportiefste team en de topscorer. De heer R. Overgaauw, alge meen directeur van Vrumo na, reikte de prijzen uit. De Sourcy wisselbeker ging naar het team van Zoeterwoude, met 10 doelpunten de onbe twiste topscorer. Door de scheidsrechters werd het team van Den Bosch aange wezen als de sportiefste ploeg, waardoor dit team het komende jaar de trotse bezit ter is van de Royal Club wis- seltroffee. Dankzij een goede inzet, een grote dosis tactiek en tech niek werd het team van Rot terdam algeheel toernooi- winnaar en mocht de niet van de Europacup te onderschei den Isostar-wisselbeker mee naar RotterdamZo werd dit 'fris' gedragen toernooi weer een groot succes en zullen de verschillende vestigingen vol gend jaar tijdens het waar schijnlijk spectaculaire eerste lustrum-toernooi weer strij den om de wisselbekers. 19

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 19