Uitgaanstips voor de maand juni mi mi Wie herkent deze foto? vm AUG. Van 8 juni tot en met 21 augustus wordt de William Mary herdenking met tal van evenementen in Nederland en Enge land gevierd. Op 8 juni begint het met de opening van een zeventiende eeuwse fg in Hellevoetsluis. Vanuit deze plaats zal op 8 juli een vloot, be staande uit 150 Nederlandse jachten, vertrekken richting Torbay in Engeland. Op 18 juli gaat de Engels-Nederlandse Regatta van start. Een internationale bootrace. Ook zullen er dan allerlei acti viteiten in Nederland en Engeland ge- 3i wordenzoals een poging om het Irecord 'Sunflower' te verbeteren, vermakelijke zeil- en rubberbootwed strijden en een reddingsdemonstratie vanuit de lucht bij het Engelse Brixham. Geertruidenberg bestaat dit jaar 775 jaar. Dit wordt met tal van festiviteiten gevierd. Op 10, 11 en 12 juni zal de Hei- neken spanwagen een promotieronde door de jarige stad maken en van 4 tot en met 12 juni doet het Heineken drijvend dienst als podium in de vesting- Op 21 september, de slotdag van de festiviteiten, zijn de Heineken bier koets en de Pepsi Fun Mobil Show aan wezig. Voor de jazzliefhebbers goed nieuws. In de komende maand worden in Zaan dam, Den Helder en op Texel jazzfesti vals gehouden. Op 17 en 18 juni vindt in en rondom de binnenstad van Z; het zesde Zaanse Jazzfestival Hier zal ook de Pepsi Fun Mobile Show aanwezig zijn. Van 13 tot en met 19 juni staat Den Burg op het eiland Texel in het teken van de jazz. Den Helder houdt van 24 tot en met 26 juni een gezellig jazz- weekend, waaraan dertig horecabedrij ven zullen meewerken. Op 18 tot en met 19 juni vindt in de Sporthal Schuilenburg te Amersfoort de Heineken Biljart Kampioenschappen voor Amateurs plaats. In deze sporthal staat een groot aantal biljart-taf< elkaar, zodat de winnaars van di nale voorrondes tegelijkertijd kunnen spelen. Een leuk evenement voor biljar ters van elk niveau. De toegang is gratis. Journalisten laten 29 juni zien hoe goed ze in wielrennen zijn. Dan wordt name lijk in Achterveld het Nederlandse Kam pioenschap Wielrennen voor journalis ten gehouden. Een jaarlijkse manifesta tie waar waarschijnlijk ook Herman Krott bij aanwezig zal zijn. Opnieuw vraagt de afdeling Museumgoederenbeheer in Amsterdam de medewerking van oplettende lezers. Zij wil graag weten wie de man op de foto is en waar en wanneer deze foto is genomen. Wie op een van deze vragen het ant woord weet, kan contact op nemen met mevrouw M. Ket ting, Postbus 28, 1000 AA in Amsterdam. Het telefoon nummer is (020-)702105. 30

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 30