8/9 Personeelsblad van Heineken 3 Sluiting A/Hel. Achter gronden, historie en het afscheid van de 53 medewer kers 6 Bedrijfsnieuws met on der meer: Proef electronic mail; Verbouwing laborato rium Den Bosch; HTB-bro- chure; Heineken Hoofdza ken 8 Heineken brengt nieuw produkt op Europese markt: Buckler 10 Sourcy-assortiment 12 Uitbreiding Brasseries du Logone in Tsjaad 13 Verpakking gehele Bokma-assortiment ver nieuwd; Murphy op fust in Nederland 14 1 uit 6000: Fred Dors- horst 15 Kleine kangoeroes in 16 Met de muziek mee: een dagje Heineken fanfare 18 Nieuwe opzet Heine ken Jazzfestival Rotterdam 19 Vereniging in het zon netje: de personeelsvereni ging in Zoeterwoude; Kla verjassen Zoe termeer 20 Nieuwe colonne 4 in 22 Kroniek 24 Jubileum en Afscheid 26 Ideeënbus 27 Maija Hollemans uit 28 Evenementen met on der meer: 23e Amstel Gold Race; Concours hippique Amsterdam; Heineken me dewerkers lopen mee in Ma rathon Amsterdam; Heine ken Seven Toernooi; Perso neelsfeest Horecagebied Rotterdam 30 Wie herkent deze foto; Maxi Yacht World Cham pionship 1988 31 Uit ander vaatje getapt evenementen in juni HET LEZEN WAARD Heineken Brouwerijen heeft er een nieuw produkt bij: Buckler. Een bier met slechts 0,5 procent alcohol. Het is dorstlessend, verfrissend en bevat de helft minder calorieën dan pilsener bier. Dit voorjaar is het geïn troduceerd in Spanje en Frankrijk. Vanaf september is het in Nederland verkrijgbaar. Meer over dit nieuwe bier van Heineken op de pagina's MUTATIES CORRESPONDENTEN voortaan bereid met mine raalwater uit eigen bron Zoeterwoude; Nieuwe cur susbrochure CTV Zoeterwoude in gebruik ge nomen Zoeterwoude is gek op mo torrijden 39e jaargang nr. 5 Juni 1988 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034/814288 In dit nummer nemen we afscheid van twee correspondenten. Allereerst van de heer T. Zwaagstra, die vijf jaar lang de berichtgeving vanuit Leeuwarden verzorgde over de activiteiten bij Bokma aldaar. Daarnaast nemen we ook afscheid van de heer J.N.A. Groenendijk. Door drukke werkzaamheden (waaronder JSaHHI ook voor de bedrijfsbrandweer, waar- De heer H. Meyer van hij commandant is) zag hij zich genoodzaakt na zeven jaar het correspondentschap voor de Bunnikse vestiging neer te leggen. Zijn collega, de heer H. Meyer zal het correspondentschap overnemen. Medewerkers van Vrumona, die de heer Meyer willen inlichten over zaken die mogelijk interessant zijn voor Vers van 't Vat, kunnen hem vinden in de kamer van de ver koopbinnendienst thuisverbruik frisdranken. Wij wensen de heer Meyer veel succes en plezier toe bij deze nieuwe taak. De heren Zwaagstra en Groenendijk bedanken we hierbij van harte voor hun jarenlange bijdragen aan ons blad. Redactie en redactiecommissie Bij de voorpagina: De nieuwe vrachtwagen van Amstel Light, gefoto grafeerd voor de molen op het brouwerij terrein in Zoetewoude Bij de achterpagina: Bezoek van een groep mari niers aan de Rotterdamse brouwerij in 1938 Redactie: Hella Schoonveld hoofdredactrice Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assisten te Redactiecommissie: Drs. A.C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: H. Meyer 's-Hertogenbosch: C. Timmers Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Peeters Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2