Afscheid A J.J.M. Jansen H.C. Olthoff Hoofddorp - Op 18 april vond in de ontvangstruimte van het horecagebied Amsterdam/Utrecht de afscheidsreceptie plaats van de heer A. J.J.M. Jansen. Hij werkte het grootste deel van zijn dienstverband bij Vrumona B.V. en was aan het slot van zijn loopbaan werkzaam in de horecagebiedsorganisatie. De heer Jansen werd tijdens de goed bezochte receptie eerst toege sproken door de heer P.M. van Daalen. Hij schetste het car rièreverloop van de heer Jansen. Van zijn collega's uit het hore cagebied kreeg hij tuingereedschap en enkele cadeaubonnen. De heer Jansen werd later nog toegesproken door de heer Chr. Borgman. Hij memoreerde de langdurige en prettige samenwerking met de heer Jansen en overhandigde hem na mens Vrumona een 'workmate'. Na het dankwoord van de heer Jansen maakten velen van de gelegenheid gebruik af scheid van hem te nemen. rtl™ Alkmaar - In de Mouthoek van horecagebied Noord- gr ®1 Holland werd 4 mei het 25-jarig dienstjubileum gevierd Sta 1# van de heer H.C. Olthoff, beheerder Gedistilleerd en Wijnmagazijn bij drankenhandel Holland Noord. De heer Olthoff is sinds 6 mei 1963 in dienst van onze onderneming. Tij dens de receptie werd de jubilaris toegesproken door de heer Hosang. Deze roemde de inzet van de heer Olthoff en diens ge voel voor netheid en ordeomdat hij er altijd voor zorgt dat zijn magazijn keurig opgeruimd is. De heer Hosang speldde daarna de gouden speld op en overhandigde de jubileumgratificatie. Tweede spreker de heer Sonnema sprak vervolgens zijn waar dering uit over het groot aantal veranderingen dat de heer Olthoff het hoofd heeft kunnen bieden, zonder dat dit ten koste is gegaan van zijn motivatie. De heer Olthoff dankte tenslotte een ieder voor hun cadeaus en aanwezigheid op de receptie.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 25