In memoriam J. VAN DIJK In memoriam P.W.G. BORJANS Voor de cursus Reanimatie: P. Beije (onderhoud verpakken mag. intern transport), Ch. Bos (brouwen), C. Duivenvoorden (onderhoud brou wen en energie), P.J. van Eggelen (in formatietechnologie HTB) W.J. Grappendaal (bewaking), M. de Gruijter (proces research), J.M. Korbee (intern transport), H.M.F. Muschner (energie), P. Postma (ver pakken), C.P. Rietveld (intern trans port), mw. I. Rietveld-Lekkerkerken (bedrijfstechnologische dienst), B. Viele (verpakken)A.J. Wolters (be waking), J.A. Zoetenmelk (intern transport), J.W. Zweeris (bewaking), I. Ramdas (intern transport) ONZK DII NSI VERLIETEN Horecagebieden Mw. Soederhuyzen-Geenjaar C. T. D.Amsterdam! Utrecht) Mw. M.C.P.A. Sijstermans-Grooten (administratie, Limburg) Zoeterwoude J.C. van Santen (garage) H.J.D. Zwetsloot (plaatselijke admini stratie) DANKBETUIGINGEN Langs deze weg wil ik iedereen dan ken, ook namens mijn vrouw en kinde ren voor de vele gelukwensen en ca deaus die ik mocht ontvangen op de voor mij zeer mooie afscheidsdag. J.M. Adriaensens Mede namens mijn echtgenote dank ik een ieder voor de belangstelling, in welke vorm dan ook, betoond bij mijn afscheid op 30 maart. H.H.W. Norp Het was een feest, mijn 25-jarig jubi leumreceptie. Mede namens mijn echt genote wil ik graag m'n naaste collega's bijzonder bedanken voor hun bijdrage aan de fijne dag. Tevens hartelijk dank aan de andere collega's voor hun be zoek en de mooie geschenken die ik mocht ontvangenHet blijft een onver getelijke herinnering. R. C. Jacobs Hiermede wil ik een dankwoord uit spreken voor alles wat ik mocht ont vangen bij mijn afscheid van Vlumona. Directie en personeel bedankt! Evert Versteeg Dank aan u allen, die ons een onnoe melijk gezellig afscheid bezorgden op 8 april. Een afscheid na zeventien jaar samenwerking, die zich over het gehele bedrijf heeft uitgestrekt. Dank ook voor deze samenwerking. Gaarne wen sen wij u een succesrijke toekomst met ontplooiingsmogelijkheden voor ieder binnen het groeiende Heineken-con- cern. Proost. Hans en Henny Kalff Hartelijk dank aan al diegenen die door hun aanwezigheid of op andere wijze mijn afscheid tot een onvergete lijk feest gemaakt hebben. Jan Colijn Wat een afscheid. Dat had ik niet wil len missenEn dan de verrassingende ring, het pak, de fluit, de plu enz.. Het grote aantal collega's, ook van verre, die de moeite genomen had om mij de hand te komen drukken. Allemaal heel hartelijk dank. Ook na mens mijn vrouw en kinderen. Cor van der Zijden Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen wil ik u graag bedanken voor de overweldigende belangstelling bij mijn afscheid op 31 maart. Uw aan wezigheid, uw brieven, uw telexen en de vele fantastische cadeaus hebben deze dag voor ons tot een onvergete lijke gemaakt. J. Wijhenke Mede namens mijn vrouw wil ik hierbij directie, physieke distributie Neder land, personeelszaken Zoeterwoude en oud-collega's hartelijk danken voor de bloemstukjes en attenties welke wij mochten ontvangen op ons 40-jarig hu welijksfeest. A.N. van der Steen OVERLEDEN Op 31 maart is overleden de heer F. Willemse (70). De heer Willemse trad op 29 oktober 1945 in dienst van drankenhandel An- naert-Dieben-Baggerman. Op 1 ja nuari 1983 ging de heer Willemse met pensioen. Op 21 april is overleden de heer H.L. Mustamu (67). Hij kwam op 23 oktober 1967 in dienst van de toenmalige Amstel brouwerij. De heer Mustamu ging op 1 juni 1985 met pensioen. Op 23 april is overleden de heer J.M. Kroon (80). Op 1 juli 1929 trad de heer Kroon in dienst van Coebergh Distilleerderijen. Hij ging op 1 decem ber 1972 met pensioen. Op 25 april is overleden de heer N. van der Vloed (92). De heervan der Vloed tradop31 juli 1911 in dienst van Heineken in Rotterdam. Hij ging op 1 april 1960 met pensioen. Op 5 mei is overleden de heer J.Talhout (68). De heerTalhout kwam op 16 augustus 1965 in dienst van Bokma waar hij tot op het moment dat hij werd opgenomen in de Heineken Invaliditeitsregeling heeft gewerkt. Op 6 mei is de heer J.Tundal overleden (75). Hij kwam op 1 januari 1970 in dienst van Heineken te Rotterdam waar hij tot aan zijn pensioen op 1 sep tember 1977 heeft gewerkt. Na een periode van meer dan achttien jaar op het bedrijfsbureau van Heineken in Amsterdam gewerkt te hebben, is Jan van Dijk na een korte ziekte op 59-jarige leeftijd overleden. Jan heeft gedurende zijn werk bij de brouwerij de administra tie bijgehouden van alles wat met onder houd en investeringen te maken had en hij heeft dat uitstekend gedaan. Hij was een fijne collega waar je altijd een beroep op kon doen als er iets extra's gedaan of geregeld moest worden. Het overlijden van Jan was voor iedereen die hem kende een enorme schok en wij zijn er dan ook zeker van dat Jan bij allen in ge dachten zal blijven als een fijne collega en bovenal als een goed mens. Wij wen sen zijn vrouw en zonen de benodigde sterkte om dit grote verlies te kunnen verwerken. Na een langdurig lijden is op 13 mei 1988 de heer P.W.G. Boijans overleden. Een slopende ziekte won het uiteindelijk van een moedig gestreden strijd. De heer Boijans werd 63 jaar en was 29 jaar vol enthousiasme in dienst van de brouwerij, de laatste jaren als Cadi-vertegenwoordi- ger. Met de heer Boijans verdween een vriendelijke, rondborstige Limburger, altijd vol humor en goedlachs. Wij en zijn Cadi-relaties in Limburg, Brabant en Gelderland, zullen hem missen. Ons me deleven gaat uit naar de nabestaanden. 23

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 23