Heerlijk dit nog kan! COLOFON Dit is een speciale uitgave van Vers van 't Vat Redactie: Public Relations Nederland Vormgeving: Advic Group Fotografie: Erick Kuck, Paul Huf Druk: Intenso Offset De heer Van der Werf bedankte na het verrassende optreden van 'The Van der Werf-singers' iedereen voor zijn aanwe zigheid en vriendelijke woorden. "Dit is een hele fijne afscheidsbijeen komst voor mijHeerlijk dat dit nog kan bij een internationaal bedrijf als het on ze. Geweldig zoals we hier bij elkaar zijn, ouderwets en spontaan gezellig. Ik wil iedereen op het hart drukken: hou dit vol. Bedankt voor al uw inspanningen om van deze bijeenkomst een succes te maken", aldus de heer Van der Werf. De heer en mevrou w Van der Werf tijdens de afscheidsreceptie op 26 april De afscheidsreceptie was druk bezocht Tijdens de afscheidsreceptie voor alle medewerkers van Heineken op dinsdag 26 april gaf de heer Pierre Huiskens een conference weg, waarin de levensge schiedenis van de heer Van der Werf centraal stond. Vele anekdotes, wetens waardigheden en wapenfeiten werden door de heer Huiskens op luchtige wijze gememoreerd. Ludiek motto van zijn De Heineken koets met aan boord de fa milie Van der Werf arriveert bij de Stad houderskade De heren Heineken en Van der Werf be kijken het personeelscadeau ln de ontvangstzaal trok de fotocollage van hoogtepunten uit de loopbaan van de heer Van der Werf veel bekijks. De heer Van der Werf was zeer gecharmeerd van een jeugdfoto. Optreden van 'The Van der Werf-singers' Tot ieders verrassing traden vervolgens de Nederlandse medewerkers van de af deling Regionale Coördinatie Azië/ Oceanië voor het voetlicht met een lied waarvan de tekst geschreven was door de heer J. Küper, medewerker uit Den Bosch. Zij werden begeleid door een Caraïbische band. In het lied werden allerlei voorvallen uit de Heineken- periode van de heer Van der Werf bezongen. Het refrein, dat al snel meegezongen werd door de aanwezigen in de zaal, gaf aan in welke werelddelen hij meestal te vinden was: Hup weer naar Afrika JapanAmerika Relaties achterna, working for a Freddie dollar conference: de heer Van der Werf heeft kosten noch klanten gespaard om Hei neken te verkopen! Namens alle perso neelsleden kreeg de heer Van der Werf een geweer om bij zijn hobby als weide lijk jager te gebruiken.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 6