J.W. Beek ƒ1356,-- Beloning Aanmoediging Den Bosch - De heer J.W. Beek (werk zaam als onderhoudsmonteur in de gara gewerkplaats) heeft een idee ingediend omtrent het vervangen van het kogella- gerblok van de vorkheftrucks. Zijn idee maakt het mogelijk de assen demontabel in het lagerblik te monterenzodat bij re visie of vervanging aanzienlijk eenvoudi ger, zonder snij- en laswerk, het comple te lagerblok gerepareerd kan worden. Amsterdam Den Bosch R. Zandburg (bedrijfstechnologischedienst) JSMSteur hrou wen B.J. Leeftink (registratie concernbelangen) M. Maas/O.C.Th. Eekels verpakken A. van Run/E.H. A.M. van Geffen (brouwen) AJWvan Nunen verpakken H. Vos (verpakken) J.W. Kreemers/C.J.H. v.d. Wiel (verpakken) W.F. Brouwer verpakken) P.J. v.d. Leemput (intern transport) G.J. Rutten (verpakken) M. Maas/J.W.F. Snijder (verpakken) DAKuyer/ABMde Rooy verpakken C.L.F. Verbeek (verpakken) N.J.W. Opstraat/W.H. v.d. Horst (verpakken) N.J.W. Opstraat/P.C.H.W. Pouw (verpakken) P.H. Mange (verpakken) A.L.J. Diks (verpakken) W.H. van Roosmalen (verpakken) J. A.M. Willems (verpakken) GH. F. Hendriks verpakken A.A.J.C.M. Hamers (verpakken) R. Lobato Herrera (verpakken) G.A. Hulskens (verpakken) H.J. Parijs/J.M.J. Korthout (verpakken) N.J.W. OpstraatAV.H. v.d. Horst (verpakken) P.A.J. Verhagen (energiedienst) J.W.A. de Werdt (brouwen) P. Ploegmakers (expeditie) R.G.M. van Helmond (verpakken) B. A.M. Zegers (verpakken) P.A.J.M.G. Vogelaars (brouwen) R. de Jongh (planning en registratie) J.J.N. Kuipers (brouwen) G. W. van Buul (beveiliging) J.A.G. Elands/P.J. Gieles (verpakken) W.J.M. Baars (centraalmagazijn) C. Davelaar (intern transport) A. Klinkenberg (planningen werkvoorbereiding) R.C.J. Neutel (kwaliteitsdienst) P. Lamers (Nuth) G. Kusters (Midden Brabant) F. Francissen (Nuth) R. Kampman (onderhoud verpakking!mag. int. transp.) J. Konings (onderhoud verpakking/mag. intern transport) R. Huisman (stor.gr.verp./mag. intern transport) W. Beste Breurtje (storingsgroep verpakking!mag. intern transport) JTuurenhout magazijn intern transport) H.I. Ozygit (magazijn intern transport) W.F. Wessels (bottelarij) A. Slager (bottelarij) C. A. Zuyderduyn (bottelarij) R. Rijnbeek (ligkelders) P.P. van Zeijl (storingsgroep verpakking/magazijn intern transport) 26

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 30