Personeelsblad van Heineken 3 Jaarverslag Heineken N.V. 6 Bedrijfsnieuws: Intro ductie Buckler: Bedrijfskan- toor Zoeterwoude; Familie excursie bij Vrumona; Ver kort telefoneren; Heineken- medewerkers op televisie 8 Pri js voor commercials en verpakkingen; blikkoffer onderscheiden 9 Alternatieve grondstof fen in Zaïre onderzocht 10 Een opgeruimd kan toor: belangrijk voor orde en veiligheid 11 Vleer over het pc-pro- ject: waarom schaffen mede werkers een pc aan? 12 Finale landelijke bier tapwedstrijden hotelscholen 13 Vernieuwde etiketten 14 Kaderdagen Zoeter woude 15 Gijs Broere en het shorttrack-schaatsen 16 Oude brouwappara- tuur gerestaureerd 17 Paashaas bezocht be drijfskantine; eiergooien Geesteren; EHBO-Den Bosch; winnaars kruis woordpuzzel Den Bosch 18 Verenigingen in het zonnetje; Zaalvoetbaltoer nooi GWN; Fietstocht Vru mona; Tafeltennis Den Bosch; Personeelsfeesten 1988 20 Evenementen: Heine ken Roeivierkamp; Indoor Brabant; Marathon Schoorl 21 Afscheid negen mede werkers bij Vrumona 22 Kroniek 24 Jubileum en Afscheid 26 Ideeënbus 27 Reageer nu snel voor i kaartjes Michael Jackson HET LEZEN WAARD "Persoonlijke bezittingen en bedrijfs gegevens behoren opgeborgen te wor den" en "Berg ook de kast- of bureau sleutel op een veilige plaats op en laat deze niet in de dichtstbijzijnde bierpul liggen", uitspraken van de hoofden In terne Dienst in een artikel over de noodzaak van een opgeruimd kan toor. Netter en veiliger is het motto. Lees meer op pagina 39e jaargang nr. 4 April 1988 Verschijnt 12 x per jaar Bij de voorpagina: Heineken Shetlandpony Kleine Jantje toont trots zijn nieuwe aanwinst voor het Rijksmuseum in Amster dam. In navolging van de Shires heeft hij nu ook zijn eigen 'spankar', maar slechts met één houten fust. Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034/814288 Bij de achterpagina: Versierde Heineken-wagens ter gelegenheid van de bevrij dingsoptocht op 31 juli 1945 in Rotterdam. Redactie: Hella Schoonveld hoofdredactrice Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assistente) Redactiecommissie R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch P. van der Aart Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Plaatsman Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. 10 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2