Afscheid C.W.M. van der Zijden Afscheid H. Kalff R.C. Jacobs A.J.M. van Padua Zoeterwoude - Op 1 april nam de heer C.W.M. van der Zijden, werkvoorbereider binnen de Centrale Dienst, afscheid van de onderneming. Hij werd in het ontvangstgebouw toegesproken door de heren Kloek, Kruyer en Visser. De heer Van der Zijden kwam op 12 augustus 1957 in dienst bij de brouwerij in Rotter dam als bankwerker. Vanaf maart 1974 werkte hij in Zoeter woude. Op de druk bezochte receptie in De Hooiberg waren ook vele oud-collega's uit de Rotterdamse periode aanwezig. Tot zijn grote verrassing kreeg de heer Van der Zijden als aan denken aan zijn tijd bij Heineken zijn flessendrager, die hij kort voor de receptie was 'kwijt geraakt'terug in verchroomde vorm. Amsterdam - Samen met zijn vrouw en kinderen nam de heer H. Kalff, sinds 1975 chef dataverwerking Concern E.F.I., met een receptie in de Kuiperij in Amsterdam afscheid van Heine ken. De heer Kalff begon in 1971 op de afdeling Marketing bij Vrumona. Daarna heeft hij verscheidene andere functies bin nen Heineken bekleed, zoals Regional Marketing Manager binnen de Groep Europa, medewerker Export en Licenties divisie Europa en medewerker Marketing Planning Europa. In deze functies ontving hij vele Engelse gasten. "Iets wat hij uit muntend deed", aldus 'special guest' de heer R. Lewis van Whitbread uit Engeland. Als blijk van waardering kreeg de heer Kalff van Whitbread een zilveren pul overhandigd. gfj jP® Alkmaar - Samen met zijn vrouw en collega's vierde de Jr «"I heer R.C. Jacobs, horecavertegenwoordiger in Noord- mm U" Holland, 7 april zijn 25-jarig werkverband bij onze onderneming. Op zijn verzoek werd gedurende de receptie slechts kort gesproken. Tijdens de voorontvangst werd de heer Jacobs met de gouden speld gedecoreerd door de heer J. Teeuwen. Na een korte karakterschets, overhandigde hij vervolgens het personeelscadeau: een Heineken Thuistap. In zijn dankwoord benadrukte de heer Jacobs nog eens zijn wens de receptie snel informeel voort te zetten. Vele belang stellenden maakten vervolgens van de gelegenheid gebruik de heer Jacobs en zijn echtgenote de hand te schudden. gram £)en Boschp)e heer A.J.M. van Padua, werkzaam op /■j de afdeling Expeditie bij drankengroothandel Van Lil Dorst-Liebrand-Olderaan B.V., vierde 8 april in de Cambrinuskelder in Den Bosch zijn 25-jarig jubileum. Tijdens de receptie werd de jubilaris in eerste instantie toegesproken door de heer Duijnstee. Deze sprak onder meer zijn waarde ring uit voor het plezier waarmee de heer Van Padua in weer en wind zijn functie altijd uitoefent. Ook speldde hij de jubila ris de gouden speld op. Daarna kreeg de heer van Padua als fan van PSV, een video te zien met een aantal voetbalflitsen van deze voetbalvereniging. Op het moment dat profvoetballer Willy van der Kerkhof op het punt stond te scorenwerd de film stopgezet en stapte de voetballer tot grote verrassing van de jubilaris de Cambrinuskelder binnen. 25

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 29