Afscheid J.M. Adriaensens Afscheid H.H.W.Norp Afscheid W. van den Berg Afscheid J. Wijhenke Den Bosch - De heer J.M. Adriaensens van de afdeling Brou wen in Den Bosch nam 25 maart afscheid van Heineken met een receptie in de Cambrinuskelder. Hij heeft de pensioenge rechtigde leeftijd bereikt. De heer Adriaensens was vergezeld van zijn vrouw en kinderen. Ook waren er veel familieleden en vrienden overgekomen uit zijn woonplaats Oud-Turnhout in België. Hij werd toegesproken door de heer Boeters. Deze ka rakteriseerde de heer Adriaensens als een bijzonder plezierige en loyale medewerker, die goed kon omgaan met zijn collega's. De heer Adriaensens kwam op 7 mei 1970 in dienst van Heine ken. Tijdens zijn proeftijd werd hij door de heer Prins, die ook op de receptie aanwezig was, beschreven als een zeer goede kracht. In 1973 werd hij hulp-filteroperator en twee jaar later filteroperator. Zoetermeer - De heer H.H.W. Norp, hoofd Interne Dienst bij de GWN, nam woensdag 30 maart afscheid. De heer Norp, zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, werden toegesproken door de heren Folmer, Ninck Blok, Van de Putte en Schout. De heer Folmer haalde herinneringen op uit de Rotterdamse periode van de heer Norp. Hij noemde de heer Norp een duidelijk voorbeeld van een Heineken medewerker met de echte Heine ken mentaliteit: open en eerlijk. Om ervan verzekerd te zijn dat de heer Norp in de toekomst aan de GWN en de branderij blijft denken, bood de heer Van de Putte de heer Norp een zelf gemaakt drieluik aan van houtsnijwerk, dat een oud-Hollandse branderij voorstelt. De heer Norp verraste aan het einde van de receptie de aanwezigen met een vertolking van het lied 'Ketelbinkie'. Akkrum - In restaurant De Oude Schouw in Akkrum werd 30 maart afscheid genomen van de heer W. van den Berg (Verkoop horecagebied Groningen, Friesland, Drente). Tijdens de receptie werd de heer Van den Berg allereerst toe sproken door de heer Teeken. Deze schetste de carrière van de heer Van den Berg en belichte nog eens de inzet en vasthou dendheid waarmee deze zijn werk deed. De heer Penning, voorzitter van de personeelsvereniging, vertelde dat de heer Van den Berg de eerste voorzitter van deze vereniging was en dankte hem voor de geleverde inspanningen. De heer Hofman vertelde vervolgens enige anekdotes, waaruit duidelijk werd dat een kleurrijk medewerker zijn werkzaamheden bij het be drijf heeft beëindigd. Hij overhandigde twee kaartjes voor een pianoconcert en sprak de wens uit dat de heer Van den Berg hiervoor éénmalig zijn vaste kegelavond wilde laten schieten. Amsterdam - De heer J. Wijhenke van de afdeling EFI in Am sterdam nam tijdens een drukbezochte receptie op 31 maart af scheid van Heineken. De heer Wijhenke, zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, werden ontvangen door de heren Sarphati en Veldkamp. Ook werden er vele toespraken gehouden, waarvan er een wel op een zeer bijzondere wijze plaatsvond. De heer Beks sprak namelijk de heer Wijhenke via een video opname toe, omdat hij verhinderd was om bij de receptie aan wezig te zijn. De heer Van der Pol voerde het woord namens de gepensioneerden. Hij karakteriseerde de heer Wijhenke als een man die in zijn werk altijd oprechte belangstelling toonde voor de persoon achter de werknemer. 24

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 28