In Memoriam K. VAN DER HOEVEN In Memoriam J. GRIMME Hik Hl Nassau (Bahamas), eveneens in de functie van Brewery Manager. BAHAMAS Op 6 maart vertrok de heer D.J. Bu- walda met zijn vrouw naar Nassau op de Bahamas voor een detachering van circa vijf maanden als Engineer a.i. bij Commonwealth Brewery Ltd. Een weeklater,op 13 maart, vertrok ook de heer R. Rademaker, voor een detache ring van circa 6 maanden als Produc tion Consultant naar de Bahamas. PAPUA NIEUW GUINEA De heer J.J. Taal keerde terug uit Lae. Hij is daar een aantal jaren werkzaam geweest als Production Manager van Papua New Guinea Breweries Ltd. Op 5 april is de heer Taal gestart in Zoeter- woude in zijn nieuwe functie als Con sultant bij Heineken Technisch Beheer B.V. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik een ie der bedanken voor zijn belangstelling, vriendelijke woorden en cadeaus, ter gelegenheid van mijn afscheid. Het was groots! Ton Wijnands Wat laat, maar goed bedoeld. Ook namens mijn vrouw wil ik ieder een alsnog bedanken voor de gezellige en sfeervolle afscheidsreceptie op 8 ja nuari. Sjef Mulders Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie langs deze weg harte lijk danken voor de bijzonder prettige dag die wij gehad hebben tijdens mijn afscheid op 24 februari. In het bijzon der willen wij de heer L. Kregel danken voor de goede verzorging. F.K. Fielemon Wij willenook namens onze kinderen de directie en de collega's hartelijk be danken voor de mooie bloemstukken en cadeaus die wij hebben gekregen voor ons 25-jarig huwelijk. Familie J. de Waal Graag willen wij de directie bedanken voor de attenties die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwe lijksfeest. Het is een prettige gewaar wording dat er na je pensionering toch nog aan je gedacht wordt. Familie G.J. Veldkamp Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie hartelijk be danken voor de bloemen en het cadeau die wij ontvingen uit handen van de heer L. Kregel ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksfeest. M. Voorhout Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, de directie en collega's Verpakken, als mede vrienden en kennissen hartelijk danken voor de bloemen en het cadeau onder couvert bij de receptie ter gele genheid van mijn afscheid. Uw belang stelling heeft er voor gezorgd, dat de receptie voor ons een onvergetelijke middag is geworden. Gust Knevel Met bijzonder genoegen denkt ons he le gezin terug aan de afscheidsmiddag op 19 februari. We willen iedereen danken, die op welke wijze ook, daar aan zijn bijdrage heeft verleend. Mede daardoor zal Heineken en speciaal het Bouwbureau voor ons onvergetelijk blijven. Ook onze dank aan allen, die tengevolge van de krokusvakantie schriftelijk of per telegram van hun be langstelling en vriendschap blij k gaven D. Solinger OVERLEDEN Op 7 maart is overleden de heer P. van Dijk (76). De heer van Dijk is op 25 februari 1955 in dienst gekomen van de toenmalige Amstel brouwerij. Op 1 juli 1972 werd hij opgenomen in de Heineken Invaiiditeitsregeling. Op 22 maart is overleden de heer R.R. Moet (50)Hij trad op 1 decem ber 1964 in dienst van Heineken in Am sterdam tot hij op 1 januari 1979 werd opgenomen in de Heineken Invaiidi teitsregeling. Op 2 april is overleden de heer M.A.H. Ubaghs (90)Op 1 juni 1949 trad hij in dienst bij de toenmalige Am- stel brouwerij. De heer Ubaghs is op 1 januari 1963 met pensioen gegaan. Op 30 maart is op 52-jarige leeftijd de heer K. van der Hoeven overleden. Hij was werkzaam binnen de dienst Algeme ne Zaken van Heineken Nederland. De heer Van der Hoeven trad in 1960 in dienst van onze onderneming als Com mercieel Assistent op het Verkoop Secre tariaat in Rotterdam. Hij vervulde in de loop van zijn carrière verschillende lei dinggevende functies binnen de horeca- organisatie. Door zijn gedegen kennis van en inzicht in de ontwikkelingen en processen binnen de horecamarkt, was hij een vraagbaak voor velen. Zijn inte griteit, loyaliteit en bereidheid tot sa menwerking, maakte hem tot een bijzon der plezierige en gerespecteerde collega. Zijn vastberadenheid om na de eerste ernstige ziekteperiode weer in het ar beidsproces terug te keren, heeft respect afgedwongen. Zijn echtgenote en kinderen wordt alle kracht toegewenst dit verlies te verwer ken. 4p- 'V ifi Geheel onverwacht is zondag 17 april overleden onze collega de heer J. Grim- me. Joop, die sinds 1 oktober 1967 bij Heineken in dienst was, mocht slechts 58 jaar worden. In zijn eerste jaren bij Hei neken bekleedde hij met veel energie en grote inzet de functie van horeca-verte- genwoordiger. Helemaal in zijn element raakte hij toen hij aangesteld werd als vertegenwoordiger Cadi, een functie waarin hij zich helemaal thuisvoelde en die hij naar ieders tevredenheid invulde. Tot op de dag van zijn overlijden was hij een graag geziene gast in de kantines van het vaderlandse leger. In onze gedachten zal Joop voortleven als een altijd opge wekte collega met een goed gevoel voor humor en als iemand die goed bestand was tegen paniek situaties. We zullen hem missen en wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe in deze droeve dagen. 23

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 27