Afscheid van negen medewerkers bij Vrumona Bunnik - In de bedrijfskantine van Vrumona vond donderdag 11 februari een vrij unieke afscheidsreceptie plaats. Die dag namen negen mede werkers tegelijk afscheid. Zij maakten allen gebruik van de regeling voor 57'/2-jarigen. Dit waren de heren M.A. Abdellaui, W. van 't Hoender- daal, P.N. de Jong, W.T.J. Kersber gen, G.J. PouwenE. Versteeg van de afdeling Verpakken en de heren M.A.M. Bougzir, M.A.N. Doudou en C.R. Lourens van de afdeling Intern Transport. De heer Josemans noemde dit af scheid een wel zeer bijzondere gebeur tenis, niet alleen voor de 'afzwaaiers' maar ook voor Vrumona, dat in een keer negen ervaren medewerkers ver loor. Ook produktie-managerdeheer Meijer onderstreepte deze woorden. Hij wees de aanwezigen erop dat de negen samen 164 jaar bij het bedrijf in dienst zijn geweest. Een andere bij zonderheid was dat voor het eerst een drietal Marokkaanse medewerkers op deze wijze afscheid van de onderne ming nam. Namens het personeel ont vingen alle negen een fraaie radio cassetterecorder. De heer Lourens. Hij werkte 13 jaar bij Vrumona. De heer Doudou was 24 jaar werkzaam bij Vrumona. De heer Van 't Hoenderdaal nam na 37 jaar afscheid van Vrumona. De heer Kersbergen nam na dertig jaar afscheid van Vrumona. De heer Pouw heeft tien jaar lang bij Vrumona gewerkt. De heer Versteeg was twaalf jaar lang werkzaam in Bunnik. De heer De Jongdie achttien jaar in Bunnik heeft gewerkt. De heer Abdellaui werkte 20 jaar bij Vrumona. De heer Bougzir werkte 17 jaar lang bij Vrumona.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 25