Politie wint Hoppe Zaalvoetbal toernooi GWN Bossche tafeltennisteam kampioen PERSONEELSFEESTEN ZOETERMEER - Onder aanmoediging van vele sup porters vond vrijdag 8 april in Zoetermeer het 'Hoppe Zaalvoetbal Toernooi' plaats. Deelnemende ploegen waren de brandweer en politie van Zoetermeer, Deleave uit Delft, Damco uit Rotterdam en een Jagermeister- en Hop- pe-team uit Zoetermeer. Er werd gestreden om de 'Hop pe Wisseltrofee' die deze avond werd uitgereikt door de heer W. Schout, de voor zitter van de Personeelsver eniging van de GWN. Win naar werd het team van de politie met negen punten, op de voet gevolgd door Deleave met acht punten. De Hoppe- en Jagermeister-teams ein digden, zoals goede gasthe ren betaamd, als vijfde en zesde. De tweejaarlijkse personeelsfeesten staan weer voor de deur. Dit jaar worden ze gehouden op: 24 september voor de vestiging Den Bosch 8 oktober voor Zoeterwoude en Rotterdam 4 november voor Bunnik 19 november voor Zoetermeer 10 december voor Amsterdam De heren Van Maanen (tweede van links)Li, Verbeek en Nijholt van het Bossche tafeltennisteam, nemen de beker in ontvangst. DEN BOSCH - Het tweede team van de Tafel Tennis Vereniging Heineken is ge promoveerd naar de vierde klasseB.B.T.F. (Bossche Be- drijfs Tafeltennis Federatie). Het team dat uit de heren G. Nijholt, A. van Maanen, L. Verbeek en M.H. Li be staat, won 19 van de in totaal 20 gespeelde wedstrijden. De laatste wedstrijd was op 31 maart. Concurrent tot het eind was het team van de Nederlandse Spoorwegen. Op 8 april werd in het Heine ken Ontspannings Centrum een receptie gegeven, waar afgevaardigen van de tafel- tennis-federatie, het eigen bestuur, leden en genodigden uit de competitie de winnen de ploeg feliciteerden. Ook was er een bloemetje voor het kampioensteam. 19

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 23