Winnaars kruiswoordpuzzel werkoverlegkrant Zwarte Kip geeft Gouden Ei weg Paashaas op bezoek in bedrijfskantine Eerste en tweede prijs voorHeineken EHBO-teams ZOETERWOUDE - De bedrijfskantine in Zoeterwoude kreeg dinsdag 29 maart tussen 10.00 en 14.00 uur onverwacht bezoek van de paashaas, alias de heer A. Standaert, medewer ker van de bedrijfskantine. Hij begroette de klanten van de kantine en wees hen op de voordelige aanbiedingen van die dag, zoals de speciale paas-paté. Ook deelde de paashaas, hoe kan het ook anders, aan het enthousiaste publiek paaseieren uit. HEDEL In samenwer king met de bedrijfsfedera- tie EHBO Den Bosch en omstreken, hield Saval- KronenburgB.V. in Hedel op 10 maart een EHBO- voorjaarswedstrijd. Twee Heineken-teams van de Heineken brouwerij in Den Bosch behaalden tij dens deze wedstrijd een eerste en een tweede prijs. De teams moesten eerste hulpverlenen aan slachtof fers die door de brandweer uit een magazijn werden gehaald, waar een explosie had plaatsgevonden. Het eerste team van Heine ken won de eerste prijs in groep a, terwijl het andere team van Heineken de tweede prijs in groep c be haalde. DEN BOSCH - Begin dit jaar hebben al le medewerkers van brouwerij Den Bosch een werkoverlegkrant gekregen, waarin onder meer uitgelegd wordt waarom werkoverleg nodig is. In deze krant stond ook een kruiswoordraadsel. Voor drie van de goede inzenders was een prijs ter beschikking gesteld. De goede oplossing vormde het woord 'werkoverleg'. De winnaars waren de heren R.J.Th. Gremmen, afdeling Technische Dienst Storingsdienst Brou wen en Energie, R.M.J. de Werdt van de afdeling Brouwen en L. Adriaanse, afdeling Verpakken. Op 1 april kregen zij de door hen gekozen prijs uitgereikt door de heer H. Ubbink en mevrouw M.E. van Eekert. Bovendien ontvingen zij een schrijfmap, die als motto heeft 'Zo overleggen we bij Heineken Den Bosch'. Het is de bedoeling dat alle me dewerkers van de brouwerij Den Bosch deze map ontvangen zodra het werk overleg nieuwe stijl volledig is inge voerd. V.l.n.r. mevrouw Van Eekert, de heren Gremmen, De Werdt, Adriaanse en Ubbink. GEESTEREN - Eerste Paas dag was Zwarte Kip in de Overijsselse plaats Geeste- ren met bijzondere eieren aanwezig. Voor de winnaars van de Nederlandse Kam pioenschappen Eiergooien had Zwarte Kip namelijk het Gouden, het Zilveren en het Bronzen Ei beschikbaar ge steld. Om aanspraak te kun nen maken op de titel moest elk team over kracht en be hoedzaamheid beschikken. Want de bedoeling is het rau we ei allereerst zover moge lijk te gooien en het vervol gens ongebroken te vangen. Tot groot vermaak van het publiek lukte dit niet ieder een. Toch werden soms ge slaagde worpen van meer dan zestig meter bereikt. Buiten de wedstrijdbaan was Zwarte Kip verder aanwezig met een verkoopstand. Voor de jeugd was het promotie team van Pepsi-Cola aanwe zig met verschillende attrac ties. Een daarvan was de nieuwe 'Gyrospace'. Geze ten in een soort stoel, kan men spectaculaire bewegin gen maken. Een andere pri meur werd verzorgd door het Pepsi-Cola stuntvliegteam, dat in de pauze van de NK Eiergooien in actie kwam. 17

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 21