Heineken-medeweikers bij Feduco Familiedagen Vrumona groot succes Verkort telefoneren via luiurlijnen slaat goed aan Op 8 mei aanstaande zullen enkele Heineken-medewer- kers te zien zijn in een televi sieprogramma van Feduco. In de serie "Werken aan werk in de voedings- en genotmid delenindustrie" wordt aan dacht besteed aan beroepen in deze branche. Aan het woord komen de specialist brouwen de heer PStruiksma kwaliteitscontroleur de heer E. Westhoff en de heer R. Waaij die als medewerker meet- en regeltechniek in de bottelarij werkt. De drie Zoeterwoudse medewerkers vertellen in het programma over hun werk en de opleidin gen die zij binnen en buiten Heineken nog volgen. De uitzending is op 8 mei te zien op Nederland 3 van 22.00 uur tot 22.30 uur. De herhaling is te zien op 7 au gustus ook op Nederland 3 van 22.00 uur tot 22.30 uur. Sinds eind februari kunnen medewerkers van de vestigin gen in Zoeterwoude en in Amsterdam (met uitzondering van AlLem) rechtstreeks met elkaar bellen via drie huur lijnen. Wie van Zoeterwoude naar Amsterdam wil bellen hoeft voortaan alleen een 8 voor het betreffende toestel nummer te draaien en in Amsterdam moet voor Zoeter woude eerst een 1 en een 0 worden gedraaid. De heer S. W. de Vries van de Interne Dienst in Amster dam over de drie huurlijnen: "Dit verkort telefoneren is niet alleen sneller, maar ook een stuk goedkoper. Omdat er veel tussen Zoeterwoude en Amsterdam gebeld wordt, bleek het rendabel genoeg om rechtstreekse lijnen tussen de telefooncentrales van deze vestigingen te huren. De kosten zijn dan immers al gemaakt, zodat je niet meer te maken hebt met de PTT-tikken'Maar we gaan natuur lijk pas geld verdienen, wanneer deze lijnen permanent bezet zijn. Ik denk dat dat wel lukt, want de lijnen wor den nu al door veel medewerkers gebruikt. BUNNIK - Bij Vrumona in Bunnik zijn in maart en april familie-excursies ge houden. Per dag konden ongeveer veer tig familieleden van Vrumona-mede- werkers, zowel volwassenen als kinde ren, onder begeleiding van twee groeps leiders het bedrijf bezoeken. Zij werden verwelkomd door de heer R. Overgaauw, Algemeen Directeur van Vrumona, waarna de gasten naar commercials van de Vrumona-produkten konden kijken. Ook zagen ze een video over het produk- tieproces van Vrumona. Daarna begon de rondleiding. Na afloop van de ex cursie kregen de familieleden enkele Vrumona-reclameartikelen mee naar huis. 7

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 11