Heineken brengt low-alcohol bier Buckler op de markt Nieuw bedrijfskantoor Zoeterwoude voor bouwvak glas- en waterdicht "Vóór de bouwvakvakantie moet het pand glas- en water dicht zijn en vóór de laatste week van juli wordt de dak bedekking gelegd. Daarna gaat de installateur erin om de verwarming en de afzuig installatie aan te leggen. In oktober gaan we verder met het hele binnenwerk en met bijvoorbeeld de inrichting van het bedrijfslaborato- rium. Verder wordt het be- drijfskantoor zo gebouwd, dat het voldoet aan de voor waarden die nodig zijn om gehandicapten in een ge bouw goed te kunnen laten werken. Het bedrijfskantoor krijgt een speciale toegang, een speciaal toilet en deuren met een breedte van negentig centimeter. Ook zal het pand drempelvrij zijn." Wat de inwendige mens be treft: in het nieuwe pand zal een broodjeswinkel komen, waar ook koffie en andere dranken te verkrijgen zijn. Voor de warme maaltijden "We hebben veel profijt ge had van het zachte weer", verklaart project-manager ir. C.J. Onderwater de vlotte vordering van de bouw. Begin september wordt het low-alcohol bier Buckler door Heineken in Nederland op de markt gebracht. Buckler is een nieuw bier met slechts 0,5 procent alco hol. Het wordt gebrouwen uit natuurlijke grondstoffen, zoals mout en ongemoute granen. Kenmerkend is dat Buckler dorstlessend is en verfrissend smaakt. Het bevat bovendien de helft minder calorieën dan pilsener bier. Buckler zal verkrijgbaar zijn in six-packs met de 30 cl. retourfles. Het display-krat zorgt voor een goede pro- duktpresentatie in de winkel. De introductie van Buckler bij de handel gebeurt door middel van broads heets en advertenties. Vanaf september wordt Buckler thematisch ondersteund op de radio, via een uitgebrei de reclamecampagne en op allerlei evenementen. In het volgende nummer van Vers van 't Vat meer informatie over Buckler en de produktie ervan, onder meer in Den Bosch. ZOETERWOUDE - De bouw van het nieuwe be drijfskantoor voor de brou werij in Zoeterwoude ver loopt volgens plan. In dit kan toor zullen de bedrijfsleiding, de technische dienst, de per- soneeldienst, de laboratoria en het bedrijfsbureau worden ondergebracht. Eind maart zijn de eerste steunpilaren tussen begane grond en eer ste verdieping gebouwd en in april is de vloer van de eerste étage gelegd. De bouw moet eind december zijn afgerond. moet men naar de bedrijfs kantine. Ook is aan parkeer voorzieningen gedacht. Het parkeerterrein P4, dat ten oosten van het brouwhuis ligt, wordt uitgebreid. Hier door kan eeh honderdtal ex tra auto's geplaatst worden.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 10