HET LEZEN WAARD Na een aantal magere jaren is Vrumo na weer op de goede weg. De verliezen die het bedrijf enkele jaren heeft gele den, zijn omgezet in positieve cijfers. Vrumona is optimistisch en blijft bezig haar positie te versterken. Lees meer over de aanpassingen in de afgelopen jaren en de verwachte ontwikkelingen voor de komende periode yf p* op pagina 4 en 3 Personeelsblad van Heineken 3 Jaarcijfers Heineken N.V.; 4 Hoe staat het met Vrumona? Een gesprek met de heer R. Overgaauw 6 Bedrijfsnieuws met on der meer: voortgang colon ne 1; schoonmaken van beeldschermen; uitreiking drH.P. Heinekenprijs; horecabijeenkomst; promo tiefolder over natuurlijkheid bier 8 Een bezoekje aan de eierenproduktenfabrikant 10 Aanleg Rijksweg 11 ge start; 11 Dag van de Handel bij 12 Nog volop activiteiten in brouwerij Amsterdam 13 Er wordt wat afgesnoept in Zoeterwoude. Bakker Tijssen vertelt. 14 Werkoverleg brouwerij Zoeterwoude 16 GWN-nieuws: Nieuwe uitmonstering Coebergh; nieuwe reclamecampagne Jagermeister; Bacardi Premium Black 18 Computerfans richten Heineken Computer Vereni ging op 19 Twee uit 6000: Wim 20 Onthulling kleurrijke schutting A/Wet; uitreiking Amstel Bindersprijs; 21 Evenementen: Horesca Zuidlaren; Shorttrack Amsterdam; Heineken vuurwerk in Breukelen 22 Kroniek 24 Afscheid en Jubileum 25 Pepsi Cola ziet er mu ziek in 26 Ideeënbus; vordering nieuwbouw A/Wet 27 Rubriek oude foto; voor u gelezen; correspondenten dag Vers van t Vat 39e jaargang nr. 3 Maart 1988 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034/814288 sociaal jaarverslag Nivé in Nunspeet GWN in Zoetermeer; uitle vering Philips-computers voor proef pc-project Mantel en Henk Alles uit Amsterdam Bij de voorpagina: De Artis-schutting aan het 2e Weteringplantsoen in Amsterdam. Bij de achterpagina: Kinderfeesten op Koningin nedag 31-8-1911 bij de brouwerij in Rotterdam. Redactie: Hella Schoonveld h oofdredactrice Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Yvonne van Stek-Sanders Caroline Wassenaar redactie-assisten te Redactiecommissie: R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch P. van der Aart Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Plaatsman Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28,1000 AA Amsterdam, tel. 020-7022 57. 2

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 2