Wie herkent deze foto? Voor u geknipt: Uit een ander vaatje getapt Gelezen in het Leidsch Dagblad van 7 december 1987: een citaat uit het artikel over een bericht in het Australische blad 'Sidney Morning Herald'. Heerlijk, helder, G. van Schaik De twee medewerkers van de afdeling museumgoederenbeheer Amsterdam willen graag weten wie de man is die op deze foto staat. Ook zijn ze benieuwd naar het type machine dat hierop staat afgebeeld en in welk jaar en op welke plaats de foto is ge maakt. Misschien dat u hen kunt helpen. Wanneer u het antwoord weet op (één van) deze vragen, kunt u uw reactie sturen naar: Mevrouw M.J. Ketting, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam. Haar telefoonnum mer is (020-)702105. ....de Australische biergigant Elders Bierbrouwerijen wil een nieuwe poging doen om biergigant Heineken over te ne men. Volgens liet Australisch blad Sidney Morning Herald is de eerste poging misluktomdat Elders de ruim 5,5 mil jard Amerikaanse dollars die Heineken vraagt niet op tafel kon leggen. ....Elders zou tot een hernieuwde fusiepoging met Heineken hebben besloten, omdat andere brouwerijen te duur zijn. ....een samengaan van Elders en Heineken zou de combi natie tot de tweede grootste bierproducent maken. ....een woordvoerder van Heineken noemt de berichten in de Australische krant 'absolute onzin'. Van tijd tot tijd dui ken er geruchten op dat Heineken wordt overgenomen. Daar is echter geen sprake van, zo verklaart de woordvoer der. UithetNRC Handelsblad van woensdag 20 januari 1988. 31

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 31