In Memoriam K.Th.W.M. BAKX RECTIFICATIE DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik een ieder bedanken, die mijn veer tigjarig jubileum tot een onvergetelijke dag gemaakt hebben. Met veel plezier zullen wij hieraan blijven terugdenken Wim van Straalen Mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen, wil ik allen hartelijk be danken voor de fijne receptie ter gele genheid van mijn afscheid. J. van Olffen Op dinsdag 10 november 1987 hebben mijn vrouw, kinderen en ik een onverge telijke receptie ter gelegenheid van mijn afscheid gehad. Hiervoor wil ik allen die hieraan hebben meegewerkt, heel harte lijk bedanken. B. v.d. Nol Hierbij onze hartelijke dank aan de Di rectie voor de leuke attenties en aan Lou Kregel die dit verzorgdevoor de herden king van ons veertigjarig jubileum. Riet en Cees de Roode Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik graag iedereen hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid, vriendelijke woorden en cadeaus, ter gelegenheid van mijn afscheid van de brouwerijEen speciaal woord van dank aan diegenen, die de moeite hebben genomen hiervoor helemaal uit Zoeterwoude te komen. H. van Breukelen Voor de overweldigende belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze onvergetelijke vader en opaTon Baas, willen wij u harte lijk danken. Vooral het medeleven, per soonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen vanVrumona-medewerkers, is voor ons een grote troost en ondersteu ning geweest. Mevr. D.A.B. Baas-Schildknegt Na het overlijden van mijn man is de be langstelling van de zijde van zijn collega's en vrienden groot geweest. Dit is voor mij en mijn familie een troost geweest. Ook de vele bloemstukken, waaronder die van de directie en van de visclub, heb ben daar aan meegedragen. In het bij zonder waren wij getroffen door de wel gekozen woorden, die de heer Bremer tijdens de plechtigheid sprak. Hoewel wij veel van de belangstellenden hebben kunnen bedanken voor hun aanwezig heid tijdens de plechtigheidwil ik graag ook nog langs deze weg iedereen bedan ken voor hun belangstelling. Mw. M.H. Both-Onstwedder Het medeleven van velen tijdens de ziek te en bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Piet van Schijndelis voor ons een steun en troost geweest. Wij danken u hiervoor oprecht. Mw. Van Schijndel-Huysmans kinderen en kleinkinderen Na bijna vijf jaar afwezigheid uit de Ne derlandse vestigingen van Heineken, was het voor mij een groot compliment zo velen aanwezig te zien op mijn af scheidsreceptie. Heel veel dank voor de gesproken woorden. Heel veel dank ook voor uw geschenken. Een wedstrijd schaak tegen de computer, zal één van de aanleidingen zijn aan mijn jaren bij Hei neken terug te denken. Wij wensen u al len persoonlijk en als organisatie een ge lukkig en voorspoedig 1988 toe. J. Th. Jonkers Mw. H. H. Jonkers-Bakker Ik wilook namens mijn vrouw, iedereen nog hartelijk bedanken voor de af scheidsreceptie van 18 september 1987 in het H.O.C. Het was een onvergetelijke receptie. P. Smits OVERLEDEN Op 20 november 1987 is overleden de heer HJJJeucken 88De heer Jeuc- ken trad op 20 maart 1972 in dienst bij de drankengroothandel Horst, waar hij op 1 januari 1979 met pensioen ging. Op 20 november 1987 overleed de heer G. Schellevis (69), echtgenoot van Mw. P.M. van Ham. Hij trad op 27 januari 1947 in dienst bij de vestiging in Rotter dam en heeft daar gewerkt tot zijn pen sionering op 1 april 1983. Op 22 november 1987 is overleden de heer H.L. Messing (67), echtgenoot van Mw. C. de Krom. De heer Messing trad op 1 april 1955 in dienst van Amstel. Hij ging met pensioen op 1 oktober 1985. Op 26 november 1987 overleed de heer W. Both (60) De heer Both kwam op 25 juli 1941 in dienst bij Heineken in de ves tiging van Heineken aan de Mauritskade in Amsterdam. Op 1 februari 1985 werd hij opgenomen in de wachtgeldregeling. Op 7 december 1987 is overleden de heer G. Schutter (84), echtgenoot van Mw. A. van derWielDe heer Schutter trad 9 mei 1927 in dienst bij Heineken in Amster dam, waar hij op 1 oktober 1968 metpen sioen ging. Op 11 december 1987 overleed de heer J.G. van Vrede (81), die op 1 juli 1927 in dienst trad van de toenmalige Amstel Brouwerij. De heer Van Vrede ging met pensioen op 1 april 1971. Op 13 december 1987 is overleden de heer N.A. Huisman (93). De heer Huis man trad op 1 oktober 1913 in dienst bij Heineken in de vestiging Rotterdam. Hij ging op 1 maart 1959 met pensioen. Amper drie maanden na zijn afscheid bij Heineken, werd de onderneming op 26 december 1987 opgeschrikt door het plotselinge overlijden van de heer Kees Bakx. De ontsteltenis binnen Heineken was groot. De heer Bakx had op 30 sep tember, na een dienstverband van exact veertig jaar, afscheid genomen van onze onderneming. Op zijn uitdrukkelijk verzoek mocht er die dag slechts kort gesproken worden. Zijn voorkeur ging ernaar uit om de tijd, die hem tijdens de receptie gelaten werd, te benutten om persoonlijk en langdurig van iedereen afscheid te nemen. Hij en zijn vrouw Jeanny hebben van die gele genheid dan ook ruimschoots gebruik gemaakt. Ook na zijn pensionering was Kees nog niet echt weg. Hij leefde voort in de gedachten van velen, met wie hij langdurig en intens had samengewerkt. De heer Bakx begon zijn loopbaan bij Heineken als assistent-accountant en eindigde deze als Directeur Economi sche Zaken van Heineken Nederlands Beheer B.V. Gedurende deze carrière, was hij een vraagbaak voor velen. Aan de ene kant door zijn onbetwiste deskun digheid op vele terreinen, aan de andere kant door zijn beminnelijkheid en het vermogen ingewikkelde situaties snel te rug te brengen tot normale en herkenba re proporties. Daarbij verstond hij de ga ve mensen tot luisteren te dwingen en hen te overtuigen, als hij dit in het belang van het concern noodzakelijk achtte. In ditzelfde belang voor de onderneming gaf hij echter ook zijn mening voor een betere. Hij heeft door deze werkwijze bij velen binnen de onderneming groot res pect afgedwongen. Met Kees is een integer en loyaal mens veel te vroeg van ons heengegaan. Nooit kunnen wij meer een beroep doen op zijn kennis van en ervaring in zaken op zowel zakelijk als privé-terrein. Wij be houden slechts herinneringen aan een beminnelijke en fijne collega en chef. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Jeanny, die in hem een betrouwbare le venspartner gevonden had, maar die met zijn heengaan niet alleen een toegewijd echtgenoot, maar ook haar allerliefste vriend en steun verloren heeft. Wij wen sen haar alle kracht en wijsheid toe bij het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. In het overzicht van jubilea in pensioneringen in 1988 in het decembernummer van Vers van 't Vat, is een foutje geslopen. Daarin staat vermeldt dat de heer BVink afscheid neemt op 1 augustus 1988. Dit moet zijn 1 juni 1988. Onze excuses hiervoor. 27

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 27