Afscheid E.P. van Vliet Afscheid W. van der Kooy Afscheid H.J.A.M. van Meerendonk Afscheid J.B. Jansen Zoeterwoude - De dag voor Sinterklaas nam de heer E.P. van Vliet afscheid van Heineken. Hij maakte gebruik van de moge lijkheid tot vervroegde uittreding. De heer van Vliet trad in 1962 in dienst van de Amstel Brouwerij.Tijdens zijn loopbaan werkte hij aan enkele projecten in Griekenland en verleende hij onder meer technische ondersteuning aan brouwerijen in Afrika. De laatste jaren was hij werkzaam bij de dienst Engi neering en Project Service van Heineken Technisch Beheer. Hier hield hij zich vooral bezig met de computerinvoer van technische gegevens, die van belang zijn voor de HTB-projec- ten. Van Vliets pionierswerk op dit gebied werd geroemd door zijn chef, de heer Van Rijn, die hem - geheel in Sinterklaasstijl - toesprak op rijm. Rijswijk - Bowlingcentrum "De Hofstede' in Rijswijk was op 17 december 1987 feestelijk versierd tijdens de daar gehouden af scheidsreceptie van de heerW. van der Kooy, verkoopmedewer ker van drankengroothandel Van den Akker Haring B.V. in Den Haag. Amstel-posters met speciaal op het afscheid gerich te teksten en een kerstboom, waarin diverse Amstel-artikelen hingen, sierden de zaal. Van der Kooy werd toegesproken door de heren Zwanenburg en Van Elleswijk. De laatste haalde in zijn toespraak aan dat de heerVan der Kooy korte tijd daarvoor zijn been had gebroken. Onder luid gelach kwam daarna het voorwerp van dit ongeluk, de boomstronk, op tafel. Bij dit on verwachte geschenk zat ook een gevarendriehoek. Van het per soneel kreeg de heerVan der Kooy het 'echte' geschenk: een en velop met inhoud. Rotterdam - De heer H.J.A.M. van Meerendonk, groepsleider Administratie binnen horecagebied Den Haag, nam 8 decem ber tijdens een drukbezochte receptie in de Raadskelder in Rotterdam afscheid van Heineken. Hij deed dit in gezelschap van zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Bovendien vierde de heerVan Meerendonk deze dag de zeventiende verjaardag van zijn zoon Edwin en zijn 45-jarig dienstverband bij HeinekenVoor dat laatste reikte de heer Oostra hem het beeld je 'Pieter Pils' en de daarbij behorende oorkonde uit. Verder werd de jubilaris toegesproken door de heer Bart de Jonge. De heer Hoogervorst overhandigde de heerVan Meerendonk na mens de medewerkers van het Horecagebied een paar sport schoenen en een trainingspak. Goes- Na 36 jaar bij Heineken gewerkt te hebben, nam de heer J.B. Jansen, monteur bij de Commercieel Technische Dienst van horecagebied West-Brabant/Zeeland, 18 december af scheid in hotel Terminus in Goes. Hij werd toegesproken door de heer De Roode, die hem een zelfgemaakte 'jubileumspeld' overhandigde.Tweede spreker, de heerVan Breenen, verraste de heer Jansen met een miniatuuruitgave van een C.T.D.-bus. Ook het personeel bedacht hem met een leuk en vooral prak tisch geschenk: een koffer met gereedschap. Zoon Jan bedank te namens zijn vader alle aanwezigen voor hun bijdrage.

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 24