Deze maand heeft iedere werknemer van Heineken de nieuwe uitgave van het ideeënbusreglement ontvangen. Deze keer niet op het werk, maar gewoon door de brieven bus. In dit 'groene' boekje zijn voor het eerst reglement en beloningsrichtlijnen zichtbaar van elkaar gescheiden. Bovendien zijn omschrijvingen van idee en doel van de ideeënbus beter uitgediept en beloningsgrenzen verruimd. En dat alles om het inleveren van ideeën nog aantrekkelij ker te maken. et nieuwe boekje heeft als het wa re een face lift ondergaan", licht de heer F.G.A.M. Roolaart, secretaris van de Centrale Ideeënbuscommissie, het veranderde reglement toe. "Het is wat gebruikersvriendelijker geworden. In deze vernieuwde uitgave zijn allerlei puntjes op de T gezet. Het begrip idee en de voorwaarden waaraan een inge zonden idee moet voldoen om beloond te worden, zijn beter omschreven om eventuele interpretatieproblemen te voorkomen. Ook wordt duidelijk ge maakt hoe de commissies werken en aan welke taken en richtlijnen de plaatselijke commissies zich moeten houden. Dit is speciaal gedaan om te bevorderen dat ideeën sneller in behandeling worden ge nomen. Maar het is ook bedoeld als een soort controlemiddel voor de inzenders. Zij kunnen nu zelf zien in welk stadium hun idee is beland." Bij de richtlijnen voor eventuele belo ning van het idee, zijn de tienduizend gulden-prijs en de aanmoedigingspremie veranderd. De heer Roolaart: "Die aan moedigingspremie varieert nu van 25 tot 75 gulden. De tienduizend gulden-prijs is met vijfduizend verhoogd tot vijftien duizend gulden. Nu alleen nog maar ho pen dat 1988 het jaar van het idee wordt en dat we als ideeënbuscommissie op nieuw veel beloningen kunnen uitbetalen!' De heer Roolaartsecretaris van de Centrale Ideeënbuscommissiehoopt dat 1988 het jaar van het idee wordt. A. A. v.d. 1 leuvel intern transport) ThJMVerboort (verpakken L. Meyvis (verpakken) E.T. Esposito (verpakken) E.J. van Gisbergen/G. v.d. VeldenAV.N. J.F. Leijten M.W. Mimpen/L.C. Schoenmakers/ H.J.H.Th. Stuiver (lagerkelder) A.A.J.C.M. Hamers (verpakken) P.S.Thelen (verpakken) MGCvan Son technische dienst verpakken en opslag) F. Uzeel verpakken Bde Jong (brouwen) P.Jamlean/R.A. Sweeb (verpakken) J.B. vanVelzen verpakken F. Dupuis/L.J.C. Donkers (intern transport) L.M.H.J. te Wal vaart verpakken) Th.G.L. Kolen (verpakken) J. Roemer (verpakken) Th. van Gooswilligen (algemene kantoorzaken) W. Schipper (algemene kantoorzaken) B.L. Binnekamp (algemen kantoorzaken) H van Beek (mechnische werkplaats) E.J. Pol (personeelzaken) JR. van Breemen (intern transport) A. Klinkenberg (planning werkvoorbereiding) H. Hendriksen (storingsdienst) D.E.Turksema (verpakken) G.B. Mandjesverpakken F. de Boer (kwaliteitsdienst) P.S. van Oostrom (intern transport) W.T. Ruitenbeek (intern transport W. Bouman (verpakken) G. Lodder (verpakken) D. Busold (verpakken) Den Bosch Beloning Aanmoediging 22

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 22