Oudejaarsbijeenkomsten gepensioneerden opnieuw druk bezocht GEVARIEERD PROGRAMMA MET DANSEN, BINGO EN SMAAKTEST gesplitst, om de beurt aan een smaaktest meedoen. Den Bosch had traditioneel een kerstbingo op het programma staan en in Zoeterwoude, waar vooral veel oud-mede werkers van de Rotterdamse vestiging de oudj aarsbij eenkomsten bezoeken, stond een bezichting van de brouwerij op het pro gramma. Later in de middag was hier een gezellig samenzijn in 'De Hooiberg', die door een muzikant werd opgefleurd. Velen waagden daarbij een dansje op de vloer. Ook in Amsterdam werd volop gedanst. Het is overigens niet zeker of volgend jaar eveneens in Amsterdam een nieuwjaarsbij eenkomst voor zoveel oud-medewerkers ge houden kan worden, in verband met de nieuwe bestemming van de brouwerij Mevrouw De Leeuw zei in haar toespraak te hopen en erop te vertrouwen dat ook in 1989 de oud-medewerkers in Amsterdam ontvangen kunnen worden. "Heerlijk om weer eens alle oud-collega's van vroeger te zien. Daarmee kom je een beetje terug in de Heineken-sfeer." Dat is de mening van de heer J.H. A. Oosterbroek, oud-medewerker van de vestiging in Rotterdam, over de oude- j aarsbij eenkomst. En daarmee spreekt hij voor de meesten van zijn vierhonderd ex-collega's die 18 en 19 december 1987 in Zoeterwoude de brouwerij bezochten. Maar niet alleen daar zijn oud- en nieuw jaarsbijeenkomsten voor gepensioneerden gehouden. Ook de vestigingen in Zoetermeer, Den Bosch en Amsterdam hebben, respectievelijk op 16 en 17 decem ber en op 5 januari, hun deuren opengezet voor de oud-medewerkers. De programma's in de diverse vestigingen waren ook dit jaar gevarieerd. In Zoetermeer konden de oud-medewer kers, die in groepjes van drie waren 20

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 20