Veel belangstelling concert Heineken Fanfare Nieuw in Nederland: Amstel light Tweede prijs voor groenvoorziening Collectieve ATV-dagen 1988 ZOETERWOUDE - Na het grote suc ces in 1985 heeft de Heineken Fanfare op 16 januari haar tweede grote concert ver zorgd in Zoeterwoude. Vele belangstel lenden waren naar ontvangstruimte De Hooiberg gekomen om het fanfarekorps te beluisteren. De muziekmiddag werd geopend door het jeugdorkest van de Heineken Fanfa re. De twintig muzikanten, in opleiding voor het grote A-orkest, brachten uit hun repertoire onder meer een medley van Beatles-nummers. Het 55 man sterke A-orkest startte zijn optreden met de overbekende Heine- ken-tune dat voor het eerst in een moder ne orkest-bewerking werd uitgevoerd. Verder speelde de fanfare onder meer een van de nummers waarmee in novem ber 1987 het belangrijke Vaandelcon cours werd gewonnen. De nummers 'Bugler's Holiday', een stuk met solo voor drie trompetten, en het swingende Antilliaanse Suite kregen grote bijval van het publiek. Op 7 februari staat de Heineken Fanfare weer centraal bij het traditionele koffie concert in het Casino van Den Bosch. Het programma heeft, een week voordat het carnavalsfeest weer losbarst, een luchtig karakter. Om 11.11 uur zal de Fan fare haar eerste noten ten gehore bren gen, bijgestaan door drumband en jacht hoornkorps. In het kader van het naderende carnaval zullen ook de groepen Spuit Eluf en Van Alles Wè hun carnavalsnummer voor 1988 ten beste geven. Dit feestelijk concert is gratis mee te ma ken in het Casino aan de Parade in Den Bosch en duurt tot 13.30 uur. Een goed humeur lijkt een vereiste. Vanaf 11 april komt Amstel in Nederland met een light-bier op de markt, Amstel Light. Amstel Light bevat niet alleen minder calorieën dan pils, het heeft ook minder alcohol. De Amstel brouwers zijn er in geslaagd om een goed bier te brouwen met slechts 3,5 procent alcohol en maar liefst veertig procent minder ca lorieën. Kortom: nog een bier om van te houden. Meer over Amstel Light kunt u lezen in het februarinummer van Vers van 't Vat. ZOETERWOUDE - De groenvoorzie ning rondom het terrein van de brouwe rij en het kantoor van Zoeterwoude, is opnieuw in de prijzen gevallen. Dit keer mocht de heer T. Dikken, belast met het onderhoud van de gebouwen en het terrein van de vestiging, uit handen van het tuinbeoor- delingscomité Zoeterwoude de tweede prijs in ontvangst nemen. De prijs werd in december uitgereikt. Het comité beoordeelt elk jaar opnieuw de verschil lende privé- en bedrijfstuinen in Zoeter woude. Daarbij is de 'bedrijfstuin' van Heineken al diverse malen in de prijzen gevallen. De vorige keer werd de zorgvuldig on derhouden groenvoorziening op het ter rein zelfs beloond met de 'ereprijs'. De collectieve ATV-dagen 1988 zijn gesteld op de volgende data: Zoeterwoude vrijdag 1 april vrijdag 13 mei vrijdag 23 december Amsterdam vrijdag 13 mei vrijdag 23 december vrijdag 30 december Den Bosch maandag 15 februari vrijdag 13 mei vrijdag 11 november Zoetermeer vrijdag 13 mei vrijdag 20 mei vrijdag 23 december Bunnik vrijdag 13 mei vrijdag 23 december vrijdag 30 december Horecagebieden vrijdag 13 mei vrijdag 23 december vrijdag 30 december 15

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 15