Feestavond voor mede-oprichter Reisvereniging Vers van 't Vat De cursisten kijken toe hoe mevrouw M. Hollemanséén van de de heren M. Egeler, H. P. Bart de JongeSedyna Pradjasantosa cursusleiders, een proef doet met een pipet (buisje). V.l.n.r. De he- L.M.F.W. Timmermans, Koh Poh Tiong, M. Foley, Lawrence renC. Musgrave, L.F.D. van der Minne, mevrouwM. Hollemans, S.E. Lim en K.B. Meyboom. ZOETERWOUDE - Van 23 tot en met 27 november 1987 vond in Zoeterwoude een brouwerscursus voor mana gers van de binnenlandse en buitenlandse vestigingen van Heineken plaats. Het doel van de cursus was hen kennis te laten maken met het brouwproces om de afstand tussen het het hoger manage ment en de werknemers in de brouwerij te verkleinen. In totaal deden er tien deelne mers aan de cursus mee. On der hen was de heer Lawrence S.E. Lim, Deputy General Manager van de Malayan Breweries in Singapore, die zich na afloop van de cursus erg enthousiast toonde. "Wat hier verteld wordt, bevat voor mij veel nieuwe elemen ten. Een soort kookcursus voor 'non-cooks'. Ook de presentatie is volgens mij goed en professioneel opge zet. De kennis die je hier op doet maakt het mogelijk be ter te communiceren met de werknemers in de brouwerij. Maar het was ook erg leuk om eens de andere managers te ontmoeten, omdat je altijd los van elkaar met je werk be zig bent", aldus de heer Lim. ROTTERDAM - Reisvereniging Vers van 't Vat gaf zaterdag 9 januari in de Raads kelder in Rotterdam een feestavond ter ere van de heer W.F.C. van Otterloo, mede-oprichter en secretaris van de 37 V2 jaar geleden opgestarte genoemde vereni ging. Deze avond was bedoeld als een uiting van de waardering voor het vele werk dat de heerVan Otterloo voor de reis vereniging heeft gedaan. De heer en mevrouw Van Otterloo kregen uit handen van de medewerkers van de reisvereniging een scheerapparaat en een herinneringslijst met allerlei uitspraken van en over het feestvarken zelf aangebo den. Hoewel de heerVan Otterloo in okto ber 1987 Heineken heeft verlaten, zal hij zich blijven bezighouden met de werk zaamheden voor de reisvereniging. 14

Vers van 't Vat | 1988 | | pagina 14