Veel medewerkers van vooral Vrumona, maar ook van de Heineken organisatie, hebben het optreden van Tina Turner op 5 april in Sportpaleis Ahoy 'beleefd'. En een hele belevenis was het, gezien de enthou siaste reacties die achteraf bij Vrumona en Vers van 't Vat binnenkwamen. A In het kader van het alcohol en werk-programma is de video 'Het grote verschil' in 1987 aan nagenoeg alle medewerkers vertoond. Het doel van het alcohol en werk-programma is er voor te zorgen dat de medewerkers van Heineken weten wat de gevaren en risico's zijn van overmatig alcoholgebruik, vooral op het werk. Voor dit taboedoorbrekende onder werp bestaat ook buiten de onderneming veel belangstelling. De heer A.H. Heineken hield in mei de naar hem genoemde tulp ten doop, die lijkt op een glas bier met witte schuimkraag. Hij deed dat door de in de tuin van Zoeterwou- de in volle bloei staande tulpen, te bespren kelen met helder brouwwater. Kweker B. de Reus verwacht dat er pas over een paar jaar voldoende bollen van de Heineken tulp zullen zijn om deze in de handel te kun nen brengen. Voorlopig zijn deze speciale tulpen alleen op de kwekerij van de heer De Reus en bij de brouwerij in Zoeterwoude te bewonderen, y Vorig jaar bouwden medewerkers van de concemdrankenhandel in Hoofddorp een zeer speciale kerstboom. Dit jaar is een vriendelijke 'muur' gebouwd van Heineken- en Amstel- kratten. Hoofddorp wenst iedereen op deze aparte wijze Prettige Feestdagen. Het jaar bekeken Het jaar beke 8

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 8