In Memoriam G.J. VAN OMMEN In Memoriam A J. DE ROY Joop's oude afdeling, de steun en de speech van de heerWijhenke, de aan dacht en warmte van de heren Aarts en Erenstein en de overweldigende belang stelling van Vrumona- en Heinekenme- dewerkers bij de crematieplechtigheid. Heel veel dank hiervoor. We hopen dat iedereen nog regelmatig blijft denken aan de waardevolle eigenschappen van Joop: zijn gewoonzijn, zijn menselijk heid, zijn inzet voorVrumona en zijn be zorgdheid voor de Vrumona medewer kers. Diny Bouwhuijzen-Bergsteijn Martijn en Marieke Graag wil ik, ook namens Ernestine en onze twee jongens, allen die bijgedragen hebben aan het welslagen van mijn 25-ja- rig jubileum bedanken. De vele goede wensen en de talloze cadeaus en atten ties werden met vreugde en in dank aan vaard. Omdat de samenkomst in het ont vangstgebouw op 3 september tevens mijn afscheid betekende van de vestiging Zoeterwoude, wil ik graag hen die daar aanwezig warenmaar ook zij die verhin derd waren te komen, het allerbeste voor de toekomst toewensen. Bedankt voor de samenwerking en tot ziens. Tobias Albronda Enigszins beduusd door de geweldige be langstelling, de prachtige cadeaus en alle goede wensen, wil ik langs deze weg, me de namens mijn vrouw, een ieder bedan ken die mijn 25-jarig jubileum tot een fij ne feestdag heeft gemaakt. Het was voor ons een onvergetelijke dag. Een speciaal woord van dank voor de play-back fanfa re is hier zeker op zijn plaats. C. Scheepens Mede namens mijn vrouw dank ik de di rectie van Heineken voor de bloemen die wij ontvingen ter gelegenheid van mijn officiële pensionering.Tevens wil ik alle medewerkers bedanken voor de vele goede jaren die ik met u bij Heineken heb samengewerkt. K. Smit Mede namens mijn echtgenote zou ik ie dereen willen bedanken voor hun be langstelling, bloemen en cadeaus bij het afscheid van de Bossche brouwerij op 18 september. J. Kasterop Ik dank hierbijook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en collega's van Hoofddorp voor de belangstelling tij dens mijn afscheidsreceptie. Ook dank ik iedereen voor de cadeaus en goede verzorging van de receptie. A. Spaan Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik een ieder bedanken, die er aan meegewerkt heeft om de receptie ter ge legenheid van mijn afscheid tot zo'n ge zellige en spontane happening te maken Het was boven verwachting en wij waar deren het zeer, dat u hieraan zoveel tijd en moeite heeft willen besteden. Boven dien wil ik u bedanken voor de vele bloe men en cadeaus, maar in het bijzonder voor uw enorme belangstelling. Nog maals bedankt voor deze onvergetelijke dag. W.F.C. van Otterloo Langs deze weg wil ik u mede namens mijn vrouw van harte bedanken voor het bloemstuk dat wij mochten ontvangen van u, bij ons40-jarig huwelijk.Wij von den het zeer attent en het was voor ons een verrassing. J. Moes Hiermede wil ik, ook namens mijn vrouw, de directie danken voor het mooie bloemstuk en de attentie uit het drankenpakket bij de viering van ons 40- jarig huwelijk. Hartelijk dank. A.A. Binnekade Graag wil ik de directie, mede namens mijn gezin, hartelijk bedanken voor de prachtige bloemen en andere cadeaus. Het was voor ons een onvergetelijke dag. M. P. de Vaan Ik was blij verrast door de aanwezigheid van zo velen bij de receptie, die gehou den werd ter gelegenheid van mijn 40-ja- rig jubileum bij Heineken en mijn af scheid van de onderneming. De sfeer tij dens dit samenzijn, uw vriendelijke woorden en de cadeaus hebben dit ge beuren voor mij onvergetelijk gemaakt. Ik dank u hiervoor van ganser harte. K.Th.W.M. Bakx Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik de directie hartelijk voor de at tenties en prachtige fruitmand welke wij mochten ontvangen uit handen van de heer Kregel ter gelegenheid van ons 60- jarie huwelijksfeest. H. Muntz OVERLEDEN Op 29 september is overleden de heer J. VERMEULE (83). De heerVermeu- le trad op 2 april 1929 in dienst bij Heine ken in Rotterdam, waar hij tot zijn pen sioen op 1 augustus 1969 heeft gewerkt. Op 7 oktober is overleden de heer J.F. VERMIJ (55). De heer Vermij trad op 1 september 1960 in dienst van Heine ken in Amsterdam. Op 1 juli 1974 werd hij in de Heineken Invaliditeits Regeling opgenomen. Op 26 oktober is overleden de heer B.L. BASTIAAN (66)De heer Bas- tiaan is op 17 augustus 1964 in dienst ge treden van de brouwerij in Amsterdam. Op 1 juli 1986 is hij met pensioen gegaan. Op 27 oktober is overleden de heer A. VAN DER WAAL (83). De heer van der Waal was sinds 16 maart 1942 in dienst van Heineken in de vestiging Rot terdam. Op 1 juni 1969 is hij met pen sioen gegaan. Geheel onverwacht overleed in de nacht van 4 op 5 november op 57-jarige leeftijd de heer G.J. van Ommen, ftliaalbeheerder van drankenhandel de Vries-Lemmo in Twello. Gerard van Ommen trad in maart 1964 in dienst bij drankenhandel Dinkel en Regge in Almelo. Vanaf 1 januari 1980 was hij filiaalbeheerder bij dran kenhandel de Vries-Lemmo. Wij verliezen in Gerard een goed col lega, die geheel opging in zijn werk en dit in alle facetten be heerste. Als zodanig zullen wij hem blijven herinneren. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe dit verlies te dragen. Groot was het gevoel van versla genheid toen wij het bericht ont vingen dat Toon de Roy plotse ling was overleden. Bijna dertig jaar is hij in ons midden geweest. En na zijn pensionering was hij in ons gevoel niet écht weg. Er zijn in ons werk van vandaag te veel zaken en momenten waarbij we aan hem als collega-vriend en aan wat hij ons achterliet herinnerd worden. Toon drukte als mens zijn stempel op zijn omgeving door zijn grote bescheidenheid, zijn correctheid in persoonlijke en zakelijke contacten, zijn benij denswaardige intelligentie en voorkomendheid. De onderne ming is hem voor het belangrijke werk, dat hij vooral in de laatste tien jaar deed, veel dank ver schuldigd. Wij, zijn collega's en vrienden, behouden een dankba re en warme herinnering aan hem. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Anneke en de kinderen, wiens verdriet wij de len en die wij veel kracht toewen sen in deze, voor hen zo droevig periode. 27

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 27