Afscheid M.H. Linskens, W.F. Rubie en J.M. Joosten K. Verduin M.J. Michels Horst - De heren M.H. Linskens, W.F. Rubie en J.M. Joosten hebben respectievelijk per 1 juli, 1 september en 1 oktober van dit jaar, gebruik gemaakt van de VUT-regeling. Alle drie waren werkzaam bij drankenhandel Vullinghs-Janssen-Huyben B.V. in Horst. De drie hielden op 9 oktober in Café-restaurant Cop- pens in Horst gezamenlijk een afscheidsreceptie. Na een gezel lig samenzijn sprak de heer Janssen, hoofd horecagebied, als eerste de drie toe. Hij dankte de heren voor hun grote inzet en verdiensten. De heer Van Rensch, de directe chef van de heren Linskens, Rubie en Joosten, dankte hen voor de goede samen werking en vriendschap. De heer Pijnenburg en mevrouw Van Lieshout overhandigden namens de personeelsvereniging een aantal toepasselijke cadeaus, die in dank werden aangenomen. Zij wensten hun collega's een gelukkige en vooral goede toe komst toe.Tijdens de receptie die daarop volgde zongen de kin deren van de heer Joosten nog een komisch lied, dat door alle aanwezigen meegezongen werd. AP Nigeria - De heer K. Verduin vierde 2 oktober dat hij al Jr Sag weer 25 jaar bij Heineken werkzaam is. Hij werkte op ftmlw dat moment nog bij Nigerian Breweries Ltd. Het jubi leum werd tegelijk gevierd met zijn afscheid van deze brouwe rij. 's Avonds was er een diner-party in het huis van de heer F.H. Schermers. Deze gastheer spelde ook de heer Verduin de be kende gouden Heineken speld op. Diverse gelukwensen van Heineken en UAC collega's waren al in de loop van de middag binnen gestroomd. De heer Verduin bedankte al zijn collega's in een voor hem karakteristieke toespraak. gfl Ij™ Den Bosch - Op 15 oktober vond een receptie plaats in gr "1 de Cambrinuskelder,de datum waarop de heerM.J. Mi- k&P chels exact 25 jaar geleden in dienst trad. De heer Mi chels startte in de Bossche vestiging in de lagerkelder van de brouwafdeling. De heer Van Wijk, chef afdeling brouwen, merkte op dat de aantekening op het aannameformulier' rusti ge en evenwichtige man' nog steeds volledig van toepassing is. Tevens memoreerde hij dat bij een terugblik een periode van 25 jaar niet zo lang lijkt. Wanneer men echter alle ontwikkelin gen in aanmerking neemt op het gebied van bijvoorbeeld com municatie, arbeidsomstandigheden en kwaliteitscontrole, blijkt dit toch een erg lange periode te zijn waarin iemand naar beste kunnen zijn functie heeft uitgevoerd. Hiervoor dankte de heer Van Wijk hem hartelijk. Eén van de beide dochters van de heer Michels maakte van de gelegenheid gebruik om de mede werkers te bedanken voor de getoonde belangstelling in de pe riode dat de heer Michels enkele maanden geleden wegens ziekte thuis was. Het officiële gedeelte werd afgesloten door een lied dat gezongen werd door beide dochters. 25

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 25