Afscheid J.J. de Yiet Afscheid M.P J. van Soest Afscheid W.L.M. Smeysters Afscheid C. Uitenbroek Zoeterwoude - De heer J.J. de Viet nam 1 oktober in de Van Swietenkamer informeel afscheid van zijn collega's Hij heeft gebruik gemaakt van de mogelijkheid tot vervroegde uittre ding op 60-jarige leeftijd. Jan de Viet is meer dan dertig jaar werkzaam geweest bij Heineken, het laatst als chef verpak kingstechniek bij de dienst Development van Heineken Tech nisch Beheer. Vele collega's en ex-collega's waren aanwezig om persoonlijk afscheid te nemen van hem. Hij werd toegesproken door zij n chef, de heer JBRSchwieterten de heren DLeeu wenburg en A. van Dijk. Alle sprekers roemden zijn deskun digheid en inzet, maar vooral ook zijn bijzondere en binnen ge heel HTB bekende gevoel voor humor. De heer De Viet sprak zijn dankbaarheid uit voor de vele jaren die hij bij HTB heeft mogen doorbrengen. Zoeterwoude - Het ontvangstgebouw "De Hooiberg" leek op 8 oktober bijna te klein om alle belangstellenden de gelegenheid te geven peroonlijk afscheid te nemen van Martin van Soest en zijn echtgenoteNa 31 jaar zijn beste creatieve gaven te hebben gegeven nam hij nu, als chef verkoopbevordering, afscheid van vele vrienden binnen en buiten de onderneming. Na achtereen volgens te zijn toegesproken door de heren Combeé, Hageman en Versteeg overhandigde de heer Hageman Martin van Soest en echtgenote een videoband. Op ludieke slapstick-achtige wij ze worden daarin een aantal eigenschappen van Martin en voor vallen uitgebeeld. Nadat Sint Nicolaas zijn 'collega' op rijm had toegesproken, nam Martin van Soest als laatste het woord. En hoe! Op onnavolgbare wijze keek hij terug op zijn carrière bij Heineken. Dat na de vele lachsalvo's een biertje best smaakte, veraangenaamde het lange wachten voor al diegenen die Mar tin en zijn vrouw Jopie van Soest het allerbeste voor hun toe komst wilden wensen. Nuth - Onder het genot van een stuk overheerlijke Limburgse vla, dankte de heer Janssen tijdens een besloten bijeenkomst op 2 oktober op het verkoopkantoor in Nuth de heer Smeysters voor zijn inzet en diensten. De heerW.L.M. Smeysters heeft ja renlang als horeca vertegenwoordiger voor de brouwerij en de drankenhandel gewerkt. In het 'Zoalke' werden daarna de feestelijkheden voortgezet. De heer Van Hilten, die namens de medewerkers van het horecagebied het cadeau overhandigde, vergeleek de loopbaan van de heer Smeysters met die van een wielrenner. Daarop ontving de heer Smeysters een paar fraaie handgemaakte 'ski's' met daarop geplakt een envelop met in houd. Rotterdam - In een volle Raadskelder in Rotterdam nam de heer C. Uitenbroek, na een periode van 32 jaar en drie maan den, afscheid. Zijn vrouw, drie dochters en een schoonzoon ver gezelden hem tijdens de gezellige receptie. Als eerste spreker zei de heer Tj. Jellema, dat de heer Uitenbroek "een van de ouderen van het eerste uur was". Als medewerker van de ex portafdeling was de heer Uitenbroek de laatste jaren belast met de reclame, hetgeen de heer K. Brandt als tweede spreker dui delijk liet blijkenNamens de afdeling export Amsterdam over handigde hij de heer Uitenbroek een Heineken das, een vispet, een aansteker, een t-shirt, een balpen en een barbequeschort. Om te eindigen met iets serieus, namelijk een dia-apparaat. De heer Uitenbroek staat te boek als 'oer-sportiefHij kreeg daar om van zijn collega's een fietsimperiaal aangeboden. De heer Uitenbroek dankte de Raad van Bestuur dat hij gebruik kon maken van de Overbruggingsregeling. Hij zei voorts de over gang van een actief bestaan naar een rustige periode met ver trouwen tegemoet te zien. Vervolgens werd iedereen in de gele genheid gesteld persoonlijk afscheid te nemen van de heer Ui tenbroek. 24

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 24