Hemeken m dras Lightdranken in 20 cl fles DIASERIE TE LEEN iedere Heineken medewer ker. In eerste aanleg is de pre sentatie gemaakt voor zake lijke doeleindenintern en ex tern. Maar de serie kan ook in de privésfeer heel goed ge bruikt worden. Bijvoorbeeld als u voor uw club of vereni ging een inleiding moet hou den. De vertoning duurt 20 tot 30 minutenal naar gelang voor de korte of lange serie gekozen wordt. Voor gebruik buiten de Heineken vestiging kan bij de afdeling Public Re lations een diaprojector en een scherm worden geleend. Voor wie de serie voor een Enkele dia's uit de serie die voor alle medewerkers te leen is. zeer klein gezelschap wil ver tonen, is ook een klein tafel schermpje aanwezig. Interes se? Neem contact op met me vrouw E. Bovenlander toe stel 4439 in Zoeterwoude. De afdeling Public Relations Nederland in Zoeterwoude heeft een diaserie gemaakt over Heineken. De diaserie, die een algemeen beeld geeft van de Heineken onderne ming en de nationale en inter nationale activiteiten, is in bruikleen beschikbaar voor Vanaf begin november is elke fles Bokma Jonge Koren wijn voorzien van een speciaal glaasje. Vierkant en in mat glas uitgevoerd met de handtekening van de heer Bokma, net als de fles. Zoals bij vele acties geldt ook hier: zolang de voorraad strekt. Dus heeft u het speciale glaasje nog niet in uw glazenkast, ga dan morgen nog langs PUM of slijter, want: op is op. Voortaan kunt u in restaurant, café en sportkantine de Vrumona lightdranken Pepsi Cola Light, Royal Club Sinas Light, Royal Club Cassis Light en 7Up Light ook in de kleine 20 cl fles bestellen Deze vier calorie-arme frisdranken slui ten daarbij aan bij Rivella Light dat al in dit flesje verkrijgbaar was. Om de ver koop te stimuleren is Vrumona een spe ciale horeca-actie gestart met vier ver schillende lightdranken in één krat.

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 13