uitgaanst Amateurfotografie in Heineken Galerij Nationaal kampioen schap ski-triathlon in Woudenberg T/M11 OKTOBER 1987 1 NOVEMBER 1987 De heer A.H. Heineken heeft donderdag 10 september het kasteel HoogeVuursche offi cieel heropend. Het kasteel is volledig gere noveerd en gaat functioneren als hotel/res taurant. Medewerkers van Heineken die wel eens een opleiding hebben gevolgd in het Koetshuis zullen het kasteel wel kennen. Het kasteel HoogeVuursche, eigendom van Heineken, is voor de exploitatie onderge bracht bij de Postiljon motels. Liefhebbers van fotografie kunnen de komende weken hun hart ophalen in de Heineken Galerij in Amsterdam. Daar expo seren tot en met 11 oktober leden en cursisten van fotogroep De Binding, een kollektief van amateurfotografen. De groep ontstond in 1976 en staat onder leiding van Han Sieveking. Zijn cursussen richten zich vooral op de inhoud en de betekenis van de foto. De tentoonstelling heeft tot doel het werk van de cur sisten meer bekendheid te geven. In de Heineken Galerij is fo tografie te zien van onder anderen Dita Bos, Dolf Breederveld, Nannie Cordes, Ad van Petten, Ingrid van de Putte, Kathryn Rhee en Ard Huizing. Rolskiën, hardlopen, langlaufen. Deze sporten vormen samen de drie onderdelen van het nationale kampioenschap ski-triath- lon dat zondag 1 november voor de vierde keer op het plein voor ski-centrum Bergzicht in Woudenberg wordt gehouden. Sponsor van dit gebeuren is Sourcy Bronwater. Het eerste on derdeel, rolskiën, gaat 10.30 uur van start. 31

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 31