J. van der Werf treedt af Personeelsblad van Heineken 3 Halfjaarscijfers Heineken 4 Buitenlandse stage voor Bosschenaren 6 Bedrijfsnieuws: 8 Het belang van het merk Interview met Giep Franzen 10 Kwaliteitsprojekt 12 Bericht uit het buiten land: Opknapbeurt Murphy brouwerij in Cork bijna vol tooid 13 Amstel 1870 boven verwachting en een apollo als nest 14 Modern TD-gebouw 15 Samenwonen en trou wen juridisch nu bijna gelijk; Dreher neemt belang in Ita liaanse brouwerijBenoe ming de heer R. Overgaauw 16 Heineken bier uit tap op volle zee 17 Bo c) kbierseizoen 19 Ideeënbus 20 Energiebesparing: 21 Bloemrijke veijaardag voor 100-jarige 22 V erenigingsnieu wtjes: 24 Afscheid en jubilea 25 Zoeterwoude toont verpakkingsgeschiedenis bier 26 Kroniek, In Memoriam 28 Evenementen 30 Proeverij van Elzas- wijnen; Uit een ander vaatje getapt; Heropening de Hooge Vuursche en enkele uitgaanstips Na een dienstverband van bijna veertig jaar waarin hij de onderneming in verschil lende functies en sinds 1969 als lid van de Raad van Bestuur van Heineken N.V. heeft gediend, heeft de heer J. van der Werf laten weten zijn werkzaamheden te willen beëindigen. In dat verband zal hij 28 april 1988 in de algemene vergadering van aandeelhouders aftreden als lid van de Raad van Bestuur. In diezelfde vergade ring zal aan aandeelhouders worden voor gesteld in de onstane vacature drs. A. Oo- stra te benoemen, die nu nog directeur is van Heineken Nederlands Beheer B.V. en algemeen directeur van Heineken Neder land B.V. Met ingang van 1 september is mevrouw M.E. Feenstrabij de afdeling interne Public Rela tions komen werken. Marguerite Feenstra gaat zich als bedrijfsjournaliste inzetten voorVers van YVat. Redactie en redactiecommissie wensen haar veel succes toe. Nieuwe telefooncentrale A/Wet; Verfbeurt voor kelderbierwagen Met een kraanwagen van Zoeterwoude naar Rwanda; Perikelen rond de post Den Bosch: Interview met bedrijfsleider ir. P. Hamers in Den Bosch geopend 18 1 uit 6000: De heer M. Oostenrijk uit Dordrecht Functie en werking van een dampcompressie hengelsport, gezinsdag, tenniskampioenschappen en vissen op de Waddenzee 38e jaargang nr. 9 September 1987 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034 Bij de voorpagina Op de Uitmarkt in Amster dam werd een wel heel bijzonder viltje ten doop gehouden. In de Amstel dreef een Heineken biervilt (met een middellijn van 7,5 meter) waarop de Heineken Fanfare 'rustig' een concert gaf. Zie ook pagina 28. Bij de achterpagina Een foto uit de vijftiger jaren. De Amsterdamse ijshandel v/h Stuffers (directeur J.H. Portanger) betrok van de Amstelbrou- werij ijs dat gebruikt werd voor koeling van dranken in café's enz. Redactie: Hella Schoonveld (hoofdredactrice) Marguerite Feenstra Arthur Schiphorst Redactiecommissie: Drs. A.C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J.Valens Correspondenten: Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw.Y.C.M. Peeters Zoeterwoude: Mw. B.F.Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000AA Amsterdam, tel. 020-702257. 9

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 2