In Memoriam J.R.A. SCHOLTEN In Memoriam C. TIMMERS visor. Zijn gezin zal zich binnenkort bij hem voegen. De heer./. Verweij is medio september te ruggekeerd van een detachering van 4 maanden in Madrid. ZAÏRE De heer K. P.M. de Boogert is op 30 sep tember afgereisd naarBralimaS.A.R.L. als Instructeur Bouteillerie. Zijn gezin volgt hem later. DANKBETUIGINGEN Voor uw hartelijk medeleven na het over lijden van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, fijne opa en schoon zoon Cees van Zenderen betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam: Riet van Zenderen-Verbrugge Ik dank hierbij, ook namens mijn vrouw en kinderen, de Heineken brouwerij Zoeterwoude, voor de belangstelling, gelukwensen en de buitengewone ca deaus die wij bij ons 50-jarig huwelijk op 18 augustus jl. mochten ontvangen. Het was een geweldige verassing voor ons. Ook de heer Kregel nogmaals bedankt voor de wijze waarop het een en ander werd verzorgd. L.D.A. ten Dam W.J. ten Dam-Fresen Mede namens mijn vrouw wil ik de direc tie bedanken voor de attentie en fraaie fruitmand die wij bij ons 50-jarig huwe lijksfeest hebben ontvangen. J.R. Koning Mede namens mijn vrouw en kinderen wil ik de directie van Heineken 's-Herto- genbosch voor de dag dat ik officieel af scheid nam hartelijk danken. Het was voor mij een prachtige dag.Tevens dank ik ook iedereen voor al de mooie bloem stukken en cadeaus. J. Korthout Mede namens mijn vrouw, wil ik de direc tie en medewerkers hartelijk bedanken voor de bloemenhulde en het (fris) -dran kenpakket, dat ik mocht ontvangen we gens het feit dat ik de dag mocht herden ken dat ik 40 jaar geleden in het huwelij k mocht treden. Mijn vrouw en ik vormen nog steeds een hecht paar. J. van Zanden Bij deze wil ik de directie ook namens mijn vrouw mijn hartelijke dank betui gen voor de prachtige fruitmand, dran ken en cadeau in couvert ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest. Heel, heel hartelijk dank. N. W. Vedder en echtgenote Mede namens mijn vrouw wil ik de direc tie bedanken voor de fijne attentie en het mooie bloemstuk dat wij hebben ontvan gen bij ons 40-jarig huwelijk. Wij zijn er zeer vereerd mee. Hartelijk dank. A.A. de Keizer Bij deze wil ik de directie hartelijk be danken voor het prachtige bloemstukje dat ik voor mijn 80ste verjaardag mocht ontvangen. Mm: S.L. Engelman-v.d. Berg OVERLEDEN Op 7 augustus is overleden de heer J. Kraaijenbosch (83). Op 19 mei 1924 trad de heer Kraaijenbosch in dienst bij Heineken Rotterdam waar hij tot zijn pensionering op 1 mei 1969 heeft ge werkt. Op 21 augustus is overleden de heer G. Dirks (80). De heer Dirks trad op 26 september 1955 in dienst bij Heineken in Den Bosch waar hij tot zijn pensioen op 1 juli 1972 werkzaam is geweest. Na een moedig gedragen ziekbed is op 28 augustus overleden de heer J.R.A. Scholten. Jan Schol ten trad in 1959 in dienst bij de Amstel Brouwerij. Na de fusie met Heineken ontwikkelde hij zich door de jaren heen als een zeer deskundig specialist op het gebied van materialen en corro sie. In die hoedanigheid was hij dan ook sinds vele jaren werk zaam bij Heineken Technisch Beheer. Zowel de binnenlandse als de buitenlandse werkmaat schappijen hebben vaak dank baar gebruik gemaakt van zijn grote deskundigheid. Degenen die met hem hebben samenge werkt, zullen tevens Jan's loyali teit, teamgeest en inzet blijven herinneren. De vasthoudend heid die hij in zijn werk naar vo ren liet komen, kwam ook de af gelopen tijd duidelijk naar voren. Tot het einde toe bleef hij vech ten tegen de ziekte die hem uit eindelijk helaas toch fataal is ge worden. De vele vrienden en col lega's die Jan bij Heineken had, zullen hem niet vergeten. Wij wensen zijn vrouw en kinderen heel veel sterkte toe. *v aaI Geheel onverwacht overleed op 5 september CorTimmers, admi nistrateur van de personeeldienst brouwerij 's-Hertogenbosch. Tij dens het beoefenen van zijn ge liefde wandelsport werd hij weg genomen van zijn gezin, vrien den en collega's. Het einde van zijn persoonlijke tocht door het leven was bereikt. Cor viel in zijn werk op door zijn gedegenheid en zijn streven naar perfectie. Hulpvaardig als hij was, heeft hij velen in de brouwe rij met raad en daad terzijde ge staan. Hij was een vraagbaak met betrekking tot allerlei arbeids voorwaarden en regelingen. Maar ook op andere terreinen heeft Cor eraan bijgedragen dat onze werkgemeenschap een ge meenschap van mensen werd. Als penningmeester van de per soneelsvereniging, bestuurslid en later adviseur van de wandelclub en mede-organisator van jaar feesten en bijeenkomsten voor oud-medewerkers vervulde Cor een belangrijke rol. En als plaat selijk correspondent van Vers van het Vat, berichtte hij over het wel en wee van de brouwerij. Wij zijn geschokt en bedroefd en zullen hem missen. Onze gedach ten gaan uit naar zijn vrouw, kin deren en kleindochter, voor wie dit verlies nog vele malen groter en ingrijpender moet zijn. Mo gen zij uit onze dank voor alles wat Cor was troost putten. Geschokt hebben zowel redactie als redactiecommissie kennis ge nomen van het plotselinge over lijden van de heer C. Timmers, correspondent van Vers van het Vat in Den Bosch. Hij heeft altijd veel bijgedragen aan Vers van het Vat. We zullen z'n actieve instel ling missen. We wensen zijn vrouw veel sterkte toe. Redactie en Redactiecommissie 27

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 27