m
HUWELIJK
Amsterdam
M.G. v.d. Bosch (bottelarij) met mw. W.
Zaayer
Horecagebieden
O.K. Schilstra (expeditie Twello) met mw.
A.C. Hezimina
Zoeterwoude
J. Kolster (brouwhuis) met mw. E. Mul
C. Seltenrijch (informatiseringHTB) met
mw. F.J.T. v.d. Sloot (informatiesystemen
thuisverbruik)
P. A. Harteveld (proces research gist) met
mw. S. A. van Grieken (plaatselijkeadmi
nistratie)
J.G.J, van Spijker (besturingstechnolo
gie) met mw. H. van den Berg
Mw.Y.C.M. Peeters (public relations)
metW.J. Plaatsman
GEBOORTE
Bunnik
Marjolein en Laura, d.v. W. Spruijt (ver
pakken)
Lotfi, z.v. H. Gaddari (verpakken)
Horecagebieden
Michael, z.v. P.M. de Groot (expeditie,
West Brabant!Zeeland)
Michelle, d.v. mw. Vendel-Mak (admini
stratie, Noord Holland
Sandra, d.v. mw. E. Algera-Veenstra (ad
ministratie Gron./Fr./Dr.)
Angela M., d.v. mw. J.E.F. Bruijnes-
teijn-de Bever (adminstratie, Noord Hol
land)
Jacob P.,z.v. A. van't Hof (verkoop, Gel
derland/Overijssel)
Maastricht
Annette H., d.v. C.W. Heister (ziederij,
De Ridder)
Zoeterwoude
Gerben P., z.v. H.P.P.M. Hofhuis en H.
Anema-Hofhuis, Amsterdam centrale
training en vorming)
Brigitte J., d.v. M.L. Crumpton (docu-
mentatiebeheer)
GESLAAGD
Amsterdam
J. van Eijk (brouwen) voorde cursus Mi
crobiologie Hygiëne
Bunnik
H. W.J.Verbeek (storingsdienst) voor di
ploma Praktische DigitaleTechniek
J.J. v.d. Hoed (planningen control) voor
Basiskennis FCS
Rotterdam
Mw. E.C.M. Löb-Ozephius (E.T.A.)
voor Basiskennis Informatica 2
S.T. W. Hepsakker (E. T.A.) voor het
Praktijkdiploma Moderne Bedrijfsadmi
nistratie
A. Zwankhuizen (E. T.A.) voor Basis
kennis Bestandsorganisatie 1
Zoeterwoude
C. v. Helden (brouwen) voor de cursus
LevensmiddelenTechnologie
J.C. Dorsman (brouwen) voor de cursus
Basiskennis Informatica 2
Voor de cursus L.S.B.L.-B:
A.Vergunst (B.T.D.), G.C. v. Duijn
(brouwen), L.M. Wijnands (brouwen)
Voor de cursus L.S.B.L.-A:
C. v. Holten (brouwen), P. Hijman (brou
wen)
Voor de cursus Microbiologie Hygië
ne:
Mw. G.K.Tempelaar (B.T.D.), R. de
Best (verpakken)
M. Gerhards (verpakken), A. Crama
(brouwen), J. van Eijk (brouwen), R.M.
Jalink (verpakken)H. de Jong (verpak
ken)
C.G. W. van Boven (HNB informatise
ring) voor Basiskennis Informatica 2
S.C. v.d. Braak (I.O.C. bier) voorde cur
sus Basiskennis Bestandsorganisatie 1
J. Broekmans (informatie management)
voor Basiskennis Informatica 2
P.W. v.d. Eijk (functieclassificatie) voor
Basiskennis Informatica 2
L.S. Koekoek (administratie) voor Basis
kennis Informatica 1
A.K.M. v.d. Niet (HNB informatisering)
voor het Praktijkdiploma Boekhouden
Mw. M. Pons (plaatselijke administratie)
voor het Praktijkdiploma Boekhouden
ONZE DIENST VERLIETEN
Horecagebieden
Mw. M.A. Zijlstra-Sjoerdsma (admini
stratie, Midden Brabant)
Zoeterwoude
Mw. A. Werring-v.d. Hoek (produktie
bier)
BUITENLAND
TSJAAD
De heer S. Sikkema is op 12 september
met zijn vrouw naar Brasseries du Logo-
ne vertrokken. Hij gaat daar de functie
vervullen van Chef de Montage.
PAPOEA NIEUW GUINEA
Op 23 september is de heer/. W. Kroonen
met zijn gezin naar Lae vertrokken. Hij
zal daar de functie van Brewery Manager
bij Papua New Guinea Breweries Ltd.
gaan vervullen
FRANKRIJK
De heer T. Joosten werd per 1 septem
ber bij Franchise de Brasserie gedeta
cheerd als Chef de Coordination.
SPANJE
Begin september werd dc heer/. Bast ge
detacheerd bij S.A. ElAguila in Valencia
als Assembling and Construction Super-
26