Afscheid B.J. van Nieuwkerk J.J. Buizer J.J.D. Clement Afscheid H.L. van Leeuwen De heer B.J. van Nieuwkerk nam 29 juli met een receptie in de Van Zwietenkamer afscheid van de brouwerijDe heer Greida- nus sprak hem toe namens de bedrijfsleiding en de heer Stip hout namens de afdelingsleiding. Beiden gaven een korte te rugblik op de ruim 41 jaar dat Van Nieuwkerk in het concern heeft gewerkt. Vooral het eerste gedeelte van de heer Van Nieuwkerks loopbaan in de Amstel Brouwerij levert voldoen de stof op om een boek over te schrijven. Ook in die tijd was hij werkzaam in het magazijnHet werk dat hij ook na zijn over plaatsing van Amsterdam naar Zoeterwoude bleef vervullen. Maar de Amsterdamse humor bleef, ook in de polder. De heer Van Nieuwkerk kreeg namens de collega's een enveloppe met inhoud overhandigd in, hoe kan het ook anders, een Amstel- bierpul. Na het dankwoord van de heer B.J. van Nieuwkerk werd de informele receptie nog enkele uurtjes gezellig voortge zet. Alle ontvangstruimten van de Gedistilleerd en Wijn- groep Nederland B.V. waren 20 augustus volop in ge bruik. Die dag werd namelijk het 25-jarig jubileum ge vierd van de heer J.J. Buizer. hoofd van de afdelingen Verpak ken, Magazijn, Intern Transport, Expeditie en Orderontvangst. Opvallend was het grote aantal externe relaties dat bij dit jubi leum aanwezig was. Bovendien had de heer Buizer al eerder op de dag een stapel gelukstelegrammen ontvangen van mensen die wel wilden komen, maar verhinderd waren. Produktiema- nager de heer N. Blok typeerde de jubilaris dan ook in zijn toe sprak als een man die opvalt door de contacten die hij onder houdt met de markt waarin GWN zich beweegt, zowel toeleve ranciers als afnemers. Aan die typering moet ook de heer Y.H.M.N. Folmer, algemeen directeur GWN gedacht hebben, toen hij Buizer één van de steunpilaren van het bedrijf noemde. Den Bosch - De heer J.J.D. Clement vierde vrijdag 21 augustus zijn 25-jarig dienstjubileum in de Cambrinus- kelder. Clement begon zijn loopbaan bij Heineken als elektrotechnisch assistent. In 1972 werd hij eerste technisch as sistent van het hoofd technische dienst, waarna hij in 1985 pro- jektleider elektrotechniek werd. Clement heeft de ontwikke ling van techniek op het gebied van elektronica en besturings techniek van dichtbij meegemaakt. Ook is hij betrokken ge weest bij de invoering van diverse technieken op de brouwerij Elektrische energievoorziening is de heer Clements speciali teit. Hij heeft namelijk een belangrijke rol gespeeld bij de tot standkoming hiervan. Na het dankwoord van Den Hollander, nam de heer Leenman het woord. Hij liet Clement allerlei drankjes aanbieden uit de landen die de jubilaris bereisd had. Deze werden aangeboden door speciaal daarvoor in klederdracht gestoken personen. De heer H.L. van Leeuwen, sinds 1982 hoofd verkooppromo tie Drankengroothandel in het horecagebied Amsterdam/ Utrecht, nam donderdag 27 augustus officieel afscheid van de Heineken-organisatie. Hij is per 1 september met de VUTge gaan. De heer Van Leeuwen werd, vergezeld door zijn vrouw en kinderen, allereerst ontvangen door het managementteam in de Raadskelder van de Brouwerij Amsterdam. Hoofd Hore cagebied Amsterdam/Utrecht, de heerV.F.Tromer, memoreer de tijdens de receptie in De Kuiperij dat de heer Van Leeuwen zijn werkzaamheden altijd "met stijl" had verricht. Daarbij had het horecagebied gretig geprofiteerd van zijn kennis van de fris- drankenmarkt. Aangezien de horeca geen kantoortijden kent, was het nogal eens laat geworden. Reden waarom de heerTro- mer hem namens de collega's van het gebied een horloge aan bood "opdat je nooit meer te laat thuis zult komen". Verder bood de heerïromer een Delftsblauwe bierpomp aan.

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 24