250 tennispartijen in Zoeterwoudse clubkampioenschappen Goede vangst Van 29 augustus tot en met 13 september zijn in Zoeterwou- de voor de twaalfde keer de clubkampioenschappen ge houden van de Heineken per- soneelstennisvereniging. In de eerste week werden de bij na honderd dubbel-partijen gespeeld, de dames- en he- rendubbels en de mixedpar tijen. De enkelspelen werden in de tweede week afgewerkt en zorgden voor de nodige spanning daar waar de oude ren zich dienden te verweren tegen de sterk voor de dag ko mende jeugdige spelers. "Omdat er sterke jeugdspe lers bij zijn die veel van de ou dere spelers alle hoeken van de baan laten zien, is er dit jaar voor het eerst een 35+ toernooi georganiseerd dat binnen de clubkampioen schappen valt. Spelers van 35 jaar en ouder komen daarin in een enkelspel tegen elkaar uit. Het blijkt een groot suc ces", zo verzekerde ons wed strijdleider A.P.M. van Dijk. De kampioensfinales zouden allemaal op zondag 13 sep tember gespeeld zijn.Maar helaas, langdurige regenval maakte uitstel noodzakelijk. Een groep medewerkers van Vrumona ging zaterdag 5 sep tember voor de tweede keer dit jaar vissen op de Wadden zee .Dit keer ging het niet om een competitie, maar om een gezellig samenzijn. De drieëntwintig deelnemers vermaakten zich deze visdag uitstekend. Veel oude herin neringen werden opgehaald en bovendien bleek het weer, ondanks sombere voorspel lingen, erg mee te vallen. Het grootste deel van de dag scheen een warm zonnetje. De wind hield zich behoorlijk rustig. Na een magere start in de ochtenduren, werd in de loop van de dag toch nog be hoorlijk wat gevangen. De vangst bestond, behalve uit vier makrelen, hoofdzakelijk uit schol en schar. Al met al was het een visdag die zeker voor herhaling vatbaar is. 23

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 23