Dertig jaar Hengelsportvereniging Den Bosch Gezinsdag in Apeldoorn Onder het motto 'Zo doen wij dat bij Heineken' hield de personeelsvereniging van het horecagebied Gelderland/ Overijssel zaterdag 5 septem ber een dag voor het hele ge zin in Apeldoorn. De deelne mers brachten onder meer een bezoek aan de Apenheul en kregen in het pretpark naast de Julianatoren een Gelderse koffietafel geser veerd. De deelnemers kwa men die zonnige 5 september al om half tien samen bij de Julianatoren. Daar werden ze ontvangen met koffie en gebak, waarna de voorzitter van de personeelsvereniging de aanwezigen verwelkom de. Kwart over tien vertrok de groep richting Apenheul, waar de bezoekers hun best deden het mooiste plaatje te schieten. Aan de dag was na melijk een fotowedstrijd ver bonden. Bovendien konden de kinderen hun schrijversta lenten ontplooien in een op stel over de gezinsdag. Deze twee wedstrijden worden nog bejureerd door leden van de personeelsvereniging. Later in de middag vertrok ken de deelnemers weer naar de Julianatoren, waar hen een gezellig aperatief wachtte en de kinderen zich nog kon den vermaken in het pretpark ernaast. De dag werd feeste lijk besloten met een Gelder se koffietafel voor de groten en pannekoeken voor de kleintjes. De dertigjarige hengelsport vereniging Heineken uit Den Bosch hield 5 september on der ideale weersomstandig heden haar jubileum-con cours. Van de 72 deelnemers werden 24 trio's gevormd, die met elkaar de strijd aanbon den. Na de wedstrijd bleek dat in totaal 4650 cm. vis, of wel 277 stuks, was gevangen, 's Avonds volgde nog een ge zellig samenzijn in het Heine ken Ontspanningscentrum. Tijdens de feestavond wer den twee leden van de vereni ging, de heren H. Kappen en W. Geertsema, benoemd tot erelid. Zij zijn van het begin af actief geweest in de vereni ging. De twee werden be loond met een oorkonde en een bijbehorende speld. Ook kregen zij voor hun vereni gingswerk een bloemetje uit gereikt. Op zeer vakkundige wijze meten leden van de Hengelsportvereniging Heineken Den Bosch de vissen, die kort daarvoor tijdens het jubileumconcours gevangen zijn.

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 22