Aandacht voor Pepsi in de Bijenkorf Shire Alfie is overleden Tijdens de warme dagen begin juli is een van onze Shires ziek gewordenAl fie, zes jaar oud en sinds 1984 in het bezit van Hei- neken, bleek na het Con cours Hippique in Arn hem aan hoefbevanging te lijden. Dat is een typi sche paardenziekte die vooral in warme zomers kan optreden en waarbij het hoefbeen als het ware kantelt. Het dier onder vindt hier veel pijn vanIn een vroeg stadium kan de ziekte bestreden worden door het paard op een nat te ondergrond (zand met water) te plaatsen of z'n benen te voorzien van natte bandages. Bij Alfie was de ziekte al in een te ver gevorderd stadium om deze noodgrepen nog met succes te kunnen toe passen. Met medicijnen is geprobeerd de pijn voor Alfie zoveel mogelijk te verlichten. Op3 augustus is Alfie uit zijn lijden ver lost. aanwezig. Zo was er een Pep- si-stand waar behalve Pepsi- Cola ook een aantal andere Vrumona-frisdranken aan wezig was. Voorts werden er videobanden gedraaid met popmuziek, afgewisseld door Pepsi-commercials met optre dens van bekende artiesten als Tina Turner, Michael Jackson, Lionel Richieen Don Johnson. In de periode van juni tot en met augustus, de "grote- vakantie"-maanden hield Vrumona een speciale Pepsi- Cola promotie, gericht op de jeugd. In de Bijenkorf-vesti gingen te Amsterdam, Arn hem, Den Haag, Eindhoven en Rotterdam richtte dit wa renhuis een speciale afdeling in onder de naam "Hang Out"Dit is een afdeling waar jongeren aardige kleine ca deautjes kunnen kopen, zo als: cosmetica, sport- en schoolartikelen. Een afde ling, waar de jeugd zich thuis- voelt. Pepsi, sinds ongeveer een jaar verkrijgbaar in de restaurants van De Bijen korf, was ook op de Hang Out-afdelingen nadrukkelijk 7

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 7