In Memoriam L.A.Ch. Rottier Met grote verslagenheid namen wij kennis van het volledig onverwachte overlijden op 21 augustus jl. van de heer ir. L.A.Ch. Rottier, Al gemeen Directeur van Vrumona B.V., die ons op 54 jarige leeftijd ontviel. Allen die hem kenden, en wellicht nog meer al diegenen binnen Vrumona die hem de laatste ja ren als bezielende initiator van de ondernemingsher structurering en -verzelfstandiging hebben meege maakt, zijn diep getroffen door dit plotselinge en veel te vroege heengaan. Na een aanvankelijk internationale carriè re in de tropische landbouw trad de heer Rottier in 1964 in dienst bij de Amstel Brouwerij; na in Am sterdam, Griekenland, Helmond en Den Bosch voor Amstel en Heineken werkzaam geweest te zijn, volgde in 1977 zijn benoeming bij Vrumona. De daarop volgende jaren, met een korte onderbreking in 1982/83 als technical manager Dreher in Italië, heeft de heer Rottier als bedrijfs leider en sinds mei 1983 als algemeen directeur zich met hart en ziel ingezet voor zijn Vrumona. Het is met name in de laatste funktie, dat hij zijn zeer persoonlijk stempel gedrukt heeft op het frisdrankenbedrijfVrumona. Het is aan zijn in zicht en inzet te danken datVrumona zich uit een diep dal heeft geworsteld en dat er nu een veiliger toekomst voor de onderneming en haar personeel in het verschiet ligt. De heer Rottier heeft dit gerealiseerd door Vrumona een bedrijfsfilosofie en bedrijfscultuur te geven die vereist is in de Nederlandse frisdran kenbranche; hij heeft dit bereikt door enthousias me en overtuiging. Hij was veeleisend voor zijn medewerkers en zo mogelijk nog meer voor zich zelf. Hij heeft de voldoening gekend te weten op de goede weg te zijnte weten dat hij metVrumona zijn doel zou kunnen bereiken. Hij zal helaas het uiteindelijk resultaat niet mee kunnen maken, maar alle Vrumona medewerkers zullen zich dan wederom realiseren wie de eer en voldoening daar voor toekomt. Zijn lieve echtgenote en dochter missen nu een man en vader die zeer intensief werkte en leef de en zich bewust was van de strijd om voorrang tussen werken en leven. Wij wensen hen de kracht toe om dit verlies te kunnen dragen; voor zover het in ons vermogen ligt zullen wij hen daarbij steunen. Louis Rottier ruste in vrede. 3

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 3