Personeelsblad van Heineken 2 Inhoud en colofon 3 In memoriam L.A.Ch. Rottier 4 GWN-directeur Folmer 6 Lichtbak op zonne-ener- gie 8 Vers van't Vat op bezoek bij de 'vader' van de Coe- bergh bessen 10 R. van Breemen (Vru- mona) over de PET-fles 11 Heineken en 'het merk' 14 In de serie over 'het pensioen': 15 Ideeënbus 16 De heer J.Sieders over zijn miniatuur stoommachines 17 Nieuwe inpakstraat in Bunnik 18 Vakantiewerkers aan 20 Afzien en doorzetten in de vierdaagse van Nijmegen 22 Kroniek 24 Proost 26 Wie kent ze nog, die ou de flessenvullers? 27 Uitgaanstips HET LEZEN WAARD Dat in Coebergh bessenjenever zeer veel zwarte bessen gaan mag als be kend worden verondersteld. Hoe die bessen geoogst worden is onderwerp van het verhaal dat u in dit nummer kunt lezen. Ervaring en vakmanschap van de teler zijn onontbeerlijk voor een goede oogst. Het gaat niet alleen om de behandeling maar ook om het juiste moment van oogsten. Op pag. 8 en 9 kunt u lezen hoe in Zeeland de bessen geoogst worden en waar de te lers op letten. belicht ontwikkelingen in ge distilleerd- en wijnhoek Heineken Thuistap op t.v. Pepsi-actie in de Bijenkorf Heineken Shire Alfie over leden AOW en aanvullend pensioen het woord 'Uit een ander vaatje getapt' Heineken Jazzfestival in Rotterdam E.H.B.O.-festijn in Den Bosch Expositie over De Sleutel bij V&D Dordrecht 38e jaargang nr. 8 Augustus 1987 Verschijnt 12 x per jaar Redactie-adres: Postbus 530, 2380 BD Zoeterwoude Tel.: 071-814034 Bij de voorpagina Bessenteler F.Buijsrogge en J.van de Putte (GWN) tussen de Zeeuwse zwarte bessen bestemd voor de Coebergh bessenjenever. Bij de achterpagina Het inpakken geschiedde nog met de hand, voor de etiketten bestond reeds een machine: een plaat uit 1946. Redactie: Hella Schoonveld (hoofdredactrice) Yvonne van Stek-Sanders Arthur Schiphorst Redactiecommissie: Drs. A.C. Redelé R.G.H. Elfrink G. Kuhlman P. de Lange Drs. J.L. van Oordt Mr. H. Schaap Ir. J.B.R. Schwietert Drs. M.M.J. Valens Correspondenten Arnhem: G.W. Westenberg Bunnik: J.N.A. Groenendijk 's-Hertogenbosch: C.Timmers Leeuwarden: T. Zwaagstra Rotterdam: M. van Woerden Zoetermeer: Mw. Y.C.M. Peeters Zoeterwoude: Mw. B.F. Valdink Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de concernstafdienst Public Relations, Postbus 28, 1000 AA Amsterdam, tel. 020-702257. 2

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 2