In Memoriam P.M.C.M. PULLES In Memoriam C.W. VAN ZENDEREN In Memoriam PIET VAN SCHIJNDEL BUITENLAND JAPAN De heer J. W. C. Loeff is op 16 augustus met zijn gezin teruggekeerd uit Japan. JORDANIË Op 24 augustus vertrok de heer Loeff weer met zij n gezinin zij n nieuwe func tie van Brewery Manager bij General In vestment Co. Ltd. Hij volgt daar de heer J. W. Kroonen op, die in benoemd is tot Brewery Manager bij Papua New Gui nea Ltd. MALEISIË De heer J.H. van Mameren is op 18 au gustus met zijn gezin vertrokken voor een nieuwe functie bij Malayan Brewe ries Ltd. te Kuala Lumpur als Brewery Manager. Hij lost daar de heer R. W. Sar- re af. De heer Sarre zal na overdracht terugko men naar Nederland om zich voor te be reiden op zijn nieuwe functie bij Murphy Brewery Ireland Ltdte Cork in Ierland Het gezin van de heer Sarre is reeds in Ierland aangekomen. ZAÏRE De heer M.E. de Groot is op 8 augustus naar Kinshasa vertrokken als Directeur de Siège van Bralima S. A.R.L. Zijn ge zin zal zich spoedig bij hem voegen. BAHAMAS De heer Aten Bokkel Huinink is midden augustus vertrokken naar Common wealth Brewery Ltd. te Nassau. MARTINIQUE De heer./. G. de Kempenaer is vanaf 24 ju li tijdelijk gedetacheerd bij Brasserie Lorraine S. A. in Port de France, voor een verlofvervanging van de heer P.C. Meertens. NOORWEGEN De heer F.B. Martens is eind augustus vertrokken naar Hamar Bryggeri in Ha- mar. Hij zal assisteren bij het opstarten van een nieuwe Amstel-licentie. DANKBETUIGINGEN Mede namens mijn vrouw wil ik de direc tie hartelijk bedanken voor de prachtige fruitmand die wij mochten ontvangen bij het bereiken van mijn pensioengerech tigde leeftijd. C.J. Meijer Mede namens mijn echtgenote wil ik mijn hartelijke dank uitspreken voor de prachtige attentie, welke wij uit handen van mw. S. v. Kooten-Pinke namens de directie hebben ontvangen bij ons 40-ja- rig huwelijksfeest. G. P. ten Hoope Omdat het voor mij helaas onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, zou ik graag langs deze weg mijn waardering willen tonen voor alle belangstelling, vriendschap en warmte die ik ondervon den heb tijdens de ziekte van Peter en de moeilijke tijd erna. De vele blijken van vriendschap hebben mij veel troost ge schonken. Hiervoor wil ik graag alle col lega's en vrienden van Peter bedanken. Lydia Wannee OVERLEDEN Op 6 juli is overleden de heer Ei.J. Dannenburg(92)Op 27 mei 1921 trad de heer Dannenburg in dienst van de Amstel brouwerij4 oktober 1959 ging hij met pensioen. Op 18 juli is overleden de heer M.J. van Broekhoven (77)De heer Van Broekhoven trad op 1 januari 1970 in dienst bij de drankenhandel Rotterdam. Hier is tot zijn pensionering op 1 januari 1979 werkzaam geweest. Op 21 juli is overleden de heer P. Zalmstra (88)De heer Zalmstra was sinds 1 december 1958 in dienst bij de Amstel brouwerij in Amsterdam waar hij tot zijn pensioen op 1 maart 1964 heeft gewerkt. Wij hebben een fijne vriend en goede collega verloren. Na een moedig gedragen lijden overleed Paul Pulles op 5 juni. Hij werd 55 jaar. Paul trad op 15 maart 1960 in dienst als Amstel-winkelverte- genwoordiger. Hij werkte zich snel op en werd in 1965 benoemd tot directeur van Drankenhandel Dinkel Regge te Almelo. De zelfde functie werd door hem be kleed in de steden Breda (Priem- Eris) en Heerlen (Van Wersch). Vanaf 1979 opereerde Paul als een hoog gewaardeerd Heine- ken-medewerker in Den Bosch en omgeving. Paul was een goe de onderhandelaar, die met veel kennis van zaken, een goed ge voel voor humor en grote inventi viteit zaken deed. Zijn collega's stond hij met raad en daad terzij de. Vaak was hij voor hen een al les wetende vraagbaak. Na 25 enerverende jaren vierde hij in 1985 zijn jubileum. Wij zullen Paul missen. Vooral zijn vrouw en kinderen wensen wij veel sterkte toe met dit grote verlies. Volstrekt onverwacht en tot onze grote ontsteltenis kwam het be richt dat Cees van Zenderen op 21 juli 1987 op 58-jarige leeftijd was overleden. Van zijn dienst verband van bijna 42 jaar was hij een groot deel als salarisadmini strateur werkzaam, eerst bij Kos ter N.V., daarna bij Vrumona en Heineken. Zij die hem hebben le ren kennen zullen met grote waardering aan hem blijven den ken. Vooral zijn inzet en hulpvaardigheid waren in het oog springende eigenschappen. Onze gedachten gaan uit naar zijn zwaar getroffen vrouw en kinderen. Wij wensen hen kracht en sterkte toe. Op zondag 9 augustus bereikte ons het bericht dat die morgen om 9 uur onze collega Piet van Schijndel in het Grootzieken- gasthuis overleden was. On danks het feit dat hij aan een ern stige ziekte leed kwam dit nieuws toch vrij onverwacht. Slechts 6 weken geleden is hij nog gehul digd i.v.m. zijn 25-jarig dienstju- bileum. In deze 25 jaar hebben wij hem altijd als een plezierig en kritisch collega leren kennen. Het laatste deel van zijn carrière heeft hij doorgebracht als etiket teerder aan colonne 10 in onze brouwerij in Den Bosch. Dat zijn interesse verder reikte dan zijn eigen colonne blijkt wel uit het feit dat hij ook lid was van het ploeg- en afdelingsoverleg. We hebben in Piet een gewaardeerd collega verloren en wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinde ren veelk sterkte toe om dit ver lies te kunnen dragen. 23

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 23