Advies van marktstrategie tot suikerklontjes In zijn loopbaan als bouwkundig adviseur bij het Heineken Bouwbureau heeft de heer A. de Haas al zo'n 20 jaar contact met hotel- café-restaurant De Blanke Top in Cadzand-Bad. In die tijd heeft hij het - mede dankzij zijn adviezen - zien uitgroeien van een kleinschalig familiebedrijf tot een middelgroot goed geoutilleerd viersterren- hotel. De Blanke Top is een unieke zaak. Uniek omdat het bovenop de top van de duinen van Cadzand-Bad is gelegen, aan de kust van Zeeuwsch-Vlaanderen, dichtbij de Belgische grens. Vanaf dit hoge punt heeft men, waar men ook is in het hotel of restaurant, overal een prachtig uitzicht op de Noordzee. Dat de BlankeTop nog steeds boven op de duinen staat is al heel bijzonder. Andere horecabedrijven moesten name lijk verdwijnen omdat de duinen verhoogd moesten worden. Gelukkig mocht De BlankeTop blijven staan. Toen die beslissing gevallen was, konden in 1984 wederom noodzakelijke aanpassingen plaatshebben om de kwaliteit van De BlankeTop te ver beteren. Nu, drie jaar later, heeft de heer De Haas de - inmiddels 6e - verbouwing bijna afgerond. Opnieuw is de zaak op alle onderdelen flink uitgebreid en van alle eigentijdse snufjes voorzien.Tevens heeft de heer De Haas voorgesteld een schotelan tenne te plaatsen, niet alleen voor de internationale gasten maar ook om het moderne karakter van het bedrijf te onderstrepen. "Bij dit bedrijf voel ik me extra betrokken" zegt de heer de Haas. "Meedenken is altijd ons motto. In dit geval heb ik hen over alles geadviseerd, van marktstrategieën tot de gevelreclame en de verpakking van de suikerklontjes toe."

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 5