Deelnemers Heineken Bridge Toekomst Drive enthousiast GWN Longdrink African Queen Dertig medewerkers van Heineken deden mee aan Marathon Amsterdam V.l.n.r. zietu: bartender R. Bosde heer A. Smets, directeur Sabenade heer L. van Rooij, consul van Béninde heer R. Saruco, food en beverage manager Hotel Congrescen trum Lelystad, de heerJ.I. de Ruyter van GWN. In Hotel Congrescentrum Lelystad is op 26 mei een wer velende Afrikaanse show opgevoerd met onder andere twee dansgroepen uit het Afrikaanse Bénin aan de Ivoorkust. Tijdens de show presenteerde de Gedistil leerd enWijngroep Nederland (GWN) uit Zoetermeer een speciale cocktail, samengesteld uit drie produkten uit haar assortiment. De cocktail werd door bartender Roy Bos onder andere uitgeserveerd aan de consul van Bénin, de heer L. van Rooij (op de foto tweede van links). Het recept van de Longdrink African Queen luidt: 20 cc. Bacardi Light Dry 20 cc. Coebergh Bessen \10 cc. Hoppe Crème de Cacao wit) 10 cc. Ananassap Ijsblokjes erbij en opvullen met Royal Club Bitter Lemon Zaterdag 23 mei namen meer dan 2000 mensen deel aan de Heineken BridgeToekomst Drive. Een bridgegebeu- ren dat al jaren door Heineken wordt gesponsord. In Nieuwegein, Hoeven en Hoogeveen kwamen 1000 "koppels" bijeen die de hele dag gespeeld hebben. De Heineken BridgeToekomst Drive wordt georganiseerd als afsluiting van de standaard (beginners-)cursussen die elk jaar door de Koninklijke Nederlandse Bridge club worden gegeven. Elk jaar nemen zo'n 2(X)0 nieuwe bridge-spelers deel aan dit toernooi. De heer W. Kieboom, productmanager in Zoeterwoude, was dit jaar één van deze nieuwelingen. Hij vertelt het een zeer leuke ervaring gevonden te hebben waarbij voor hem zeker de Heineken-uitmon- stering een rol speelde. Op zondag 10 mei werd voor de 12e maal de Amster damse marathon en recreatieloop gelopen. Aan deze happening werd door een 30-tal medewerkers uit Zoe- terwoude, Den Bosch en Amsterdam meegedaan. Dat deze tak van sport zich in een steeds grotere belangstel ling mag verheugen blijkt onder andere uit het feit dat het aantal Heineken-deelnemers verdubbeld is vergele ken met vorig jaar. De grote groep deelnemers, waaron der 5 Heineken-medewerkers die de hele marathon ipv. de recreatieloop) liepenstartte vanuit de Amster damse brouwerij met een warming-up richting start op de Dam. Na de finish bereikt te hebben, kwamen de Heineken-medewerkers druppelsgewijs terug in de brouwerij, waar nog wat gezellig nagepraat werd over l het verloop van de tocht. De heer v.d. Sluit uit Amster- dam werd winnaar van de Hcineken-groep met een N. persoonlijk record van 2 uur, 59 minuten en 53 se- conden. 24

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 24