Nieuwe zomerartikelen in ideeënbusassortiment cmc F.C.P. Stolzenbach en J.F.A. Sweebroek 2700,- H. Verkerke 750,- Nieuwe secretaris Binnenkort wijzigt de samenstelling van het cadeau-assortiment van de ideeënbus aanzienlijk. Alle 'oude' artikelenzowel de speciale cadeaus uit de winteractie als de ge schenken uit het standaardassorti ment, maken plaats voor 'zomerartike len'. Per groep kan uit drie artikelen worden gekozen. GROEP3 Wie zijn idee beloond ziet met een be drag van 50,— tot en met 150,- kan een keuze maken uit: - Een Heineken poloshirt (naar keuze wit, groen of blauw) - Een Heineken horloge (met een groen of zwart bandje) - Een zogenoemde Kruimeldief, een tafelstofzuiger GROEP 2 Voor een idee dat beloond wordt met een bedrag van 151,— tot en met 300,— mag u kiezen uit: - Een groene Heineken parasol - Een Heineken strandgammonspel (een badlaken met opdruk van een backgammonbord, inclusief speelschij ven en spelregels) - Een opblaasbare boot GROEP1 Een beloning van een idee met 301, of hoger, levert de keuze op uit de vol gende artikelen: - Een Heineken ligstoel met luifel - Een viskoffer met werphengel en mo len - Een fototoestel met ingebouwde flit ser EXTRA PRIJS Voor de inzenders die een beloning van 10.000,- toegekend krijgen, heeft de ideeënbus een èxtra prijs in petto: de Quicksit. Een zeshoekige kunststof box die eenvoudig kan wor den omgetoverd in een tafel met zes krukjes. Gelijktijdig met de invoering van het nieuwe cadeau-assortiment verandert ook de presentatie ervan. Voortaan zul len de artikelen niet meer in vitrines te bekijken zijn, maar op affiches in de in middels bekende wissellijsten. In de loop van dit jaar zal het assorti ment opnieuw worden aangepast. Onlangs heeft de heer F.G.A.M. Roolaart het secretariaat van de Centrale Ideeënbus Commissie overgenomen van de heer J.A. Vleghert. De heer Vleghert zal nog een jaar aanblijven als lid van de CIBC. Den Bosch- De heren Stolzenbach en Sweebroek van de afdeling verpak ken hebben een prima idee ingezonden omtrent de buitenwassers van de fustenafvallijn, die steeds verstopt raakten, waardoor de restant etiketten handmatig verwijderd moesten worden. Op hun aanwijzing is de reini gingsinstallatie aangepast en funktioneert nu optimaal, waardoor tijdens de export-produktieruns een aanzienlijke besparing werd gerealiseerd. Zoeterwoude- Bij de koeltorens van de centrale koeling draaien tot op he den altijd 4 pompen om de NH3-compressoren van koelwater te voorzien. Van de hier geplaatste vier pompen kan er 1 uitgeschakeld worden bij een buitentemperatuur van minder dan 20° C.De heer Verkerke heeft voorge steld om de schakeling van de ene pomp afhankelijk te maken van de wa tertemperatuur Deze moet variëren van 3° C tot 20° C om bevriezing te voorkomen bij een lagere temperatuur dan 3° C. Hierdoor wordt een belangrijke energiebesparing verkregen. HUWELIJK Den Bosch J.G. Bezemer (technische dienst) met mw. J. Pellegrom E.H.A.M. v. Geffen (brouwen) met mw. G.A.M. v. Someren Zoeterwoude Mw. M. van Kesteren (tekstverwerking HTB) met N. Haazebroek R.A. van Dortmond (planningen con trol HTB) met mw. M.G. van den Berk R.W. van Bergen (management trainee) met mw. C.A.S. Matte A.J. Huisman (magazijnen en intern transport) met mw. H.ThebenTervile W.E.R. van Herwijnen (technische op leidingen HTB) met mw. W. de Keijzer H.J. te Winkel (loopbaanontwikkeling) met mw. A. de Graaf GEBOORTEN Amsterdam Khadija, d.v. A. El Hani (bottelarij) Den Bosch Tess, d.v. mw. E. Jansen-Dorff (plaatse lijke administratie) Renee, d.v. A. Kik (intern transport) Tim,z.v. B.R. de Klerck (energiedienst) Nadia, d.v. W.A.C. v.d. Broek (verpak ken) Nathalie M, d.v. RJ. v.d. Leemput (in tern transport) Robbert, z.v.Th. A.M.W. v. Hintum (in tern transport) Bunnik JohannesW.E., z.v. J.J. v.d. Hoed (planning en control) Kamal, z.v. A. Youssoufi (verpakken Adil,z.v. M. Ihattaren (intern transport) Nabil, z.v. M.T. Bakkali verpakken Horecagebieden Joris M.J., z.v. K.B. Meyboom (West Brabantl Zeeland Marieke, d.v. M. Missu (expeditie Noord-Holland) Sanne, d.v. D.P. Oosterbaan (expeditie Noord-Holland) Remco G.C.z.v. J.M. Bruyn (expeditie Noord-Holland) Zoeterwoude Rene, z.v. A. Bastiaan (bottelarij) Simon C.A., z.v. A.S. Schuller (kel ders) Moniek, d.v. J.J. de Boer (storings- groep verpakken MIT) Angela, d.v. P. de Bruyn (bottelarij) Mark, z.v. G.P. Noorlander (verslagge ving HTB) 26

Vers van 't Vat | 1987 | | pagina 26